O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Usnadní vám práci: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Plánovací kalendář 2022 zdarma ke stažení i k vytištění

Již tradičně jsme pro vás připravili praktickou pomůcku - Plánovací kalendář pro rok 2022. Podobně, jako v minulých letech, i tentokrát je na stránkách OnBusiness.cz zdarma ke stažení i k vytištění, a to v několika formátech, takže ho můžete velmi snadno a rychle použít přesně tak, jak potřebujete. Chcete-li kalendář v papírové podobě, lze ho odsud snadno vytisknout, nicméně Plánovací kalendář 2022 si níže můžete také stáhnout do svého chytrého telefonu, do tabletu nebo do počítače. Ke stažení je i tentokrát ve čtyřech oblíbených formátech, a to PDF, XLS, XLSX a jako obrázek JPG.

Plánovací kalendář 2022
Plánovací kalendář 2022
Těšíme se, že Plánovací kalendář pro rok 2022 i tentokrát oceníte jako užitečnou pomůcku, ať už plánujete svůj osobní čas nebo pracovní směny. Proto v něm mimo jiné opět najdete počet pracovních dní nebo počet pracovních hodin v každém měsíci i celkem za celý rok 2022. Kalendář si i tentokrát můžete snadno stáhnout na odkazech níže, a to, jak už bylo zmíněno, ve čtyřech formátech, abyste si mohli vybrat ten pro vás nejzajímavější. Nebo třeba i stáhnout více variant. Připomeňme si zde pro jistotu, k čemu jsou jednotlivé formáty vhodné:

Plánovací kalendář 2022 ve formátu XLS: Tento kalendář můžete jednoduše použít nejen v tabulkovém kalkulátoru MS Excel, ale i v libovolném kompatibilním kancelářském balíku (Open Office, Libre Office, Google Apps nebo třeba Office 365). Jen si ho stáhněte a v příslušném programu ho lze nejen vytisknout, ale třeba také upravit, pokud je to pro potřebu vaši nebo vašich kolegů. Jen vás prosíme, ponechte vždy v kalendáři zdroj, tedy OnBusiness.cz.

Plánovací kalendář 2022 ve formátu XLSX: I tuto formu můžete použít, stejně jako XLS, v populárních tabulkových kalkulátorech. Jde ovšem o novější, úspornější formát, takže pokud ho například použijete v mobilním telefonu nebo tabletu, zabere vám tam méně úložiště.

Plánovací kalendář pro rok 2022 v souborech PDF a JPG: Tyto formáty kalendáře jsou určeny především k vytištění, ale mohou se vám hodit třeba také k použití v mobilních zařízeních - v tabletech a v chytrých telefonech. V případě PDF můžete k prohlížení a tisku použít libovolný prohlížeč PDF, tedy třeba známý Adobe Reader, ale dnes také jakýkoli běžný webový prohlížeč. Pro obrázek JPG lze užít jakýkoli prohlížeč obrázků, ale také rovněž i běžný webový prohlížeč.

Připomeňme ještě, že poslanci již v roce 2016 schválili povinné uzavření obchodů o vybraných svátcích, a to 1. ledna, na Velikonoční pondělí, 8. května, 28. září, 28. října a 25. i 26. prosince.

A ještě než začnete stahovat, trochu statistiky k roku 2022: Rok má, jak můžete v našem plánovacím kalendáři vidět, 365 dnů. Z toho je 252 dnů pracovních - tedy stejně jako loni, nicméně více než předloni. V roce 2022 je 13 svátků, z toho ale jen 8 jich připadne na všední dny. Pracujete-li ve všední dny 8 hodin, pak v roce 2022 můžete odpracovat rovných 2016 pracovních hodin - pokud byste ovšem neměli žádné volno ani žádnou dovolenou. Reálně tedy odpracujete vy i vaši zaměstnanci typicky méně.

Plánovací kalendář pro rok 2022 v různých formátech si můžete stáhnout přímo zde:

Plánovací kalendář 2022 v PDF zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2022 v XLS zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2022 v XLSX zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2022 v JPG zdarma ke stažení

Kalendář připravil

A nezapomeňte si, pokud ještě nemáte, uložit OnBusiness.cz do záložek nebo jako startovní stránku. Najdete tu nejen plánovací kalendáře na každý rok, ale i řadu dalších informací pro vaši práci, investice i byznys.

(Plánovací kalendář pro rok 2022 je poskytován jako služba čtenářům OnBusiness.cz. Vydavatel neposkytuje žádné záruky, explicitní ani implicitní, ohledně přesnosti uvedených dokumentů ke stažení.)


(20. 9. 2021 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Plánovací Kalendář 2023
Dobrý den, je možno někde stáhnout plánovací klaendář na rok 2023. Děkuji mnohokrát David...
Kalendář 2023
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli a kdy bude ke stažení kalendář 2023. Děkuji a přeji Vám pěkný den....
Rychlé, funkční ... Petře děkuji Vám! S pozdravem Petr Pužej....
Super...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(6141)