O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2023
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nenechte si ujít: Nové pozoruhodné IT produkty pro rok 2023
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Plánovací kalendář 2021 zdarma ke stažení i k vytištění

I letos jsme pro vás připravili naši již klasickou praktickou pomůcku - Plánovací kalendář pro rok 2021. Stejně, jako v minulých letech, i tento je na stránkách OnBusiness.cz zdarma ke stažení i k vytištění, a to v několika souborových formátech, takže ho můžete velmi snadno a rychle použít přesně podle svých potřeb. Potřebujete-li kalendář v papírové podobě, lze ho odsud snadno vytisknout, nicméně Plánovací kalendář 2021 si níže můžete také stáhnout do svého chytrého telefonu, do tabletu nebo do počítače. Ke stažení je již tradičně ve čtyřech oblíbených formátech, a to PDF, XLS, XLSX a jako obrázek JPG.

Plánovací kalendář 2020
Plánovací kalendář 2020
Na základě vašich ohlasů víme, že nikoho není třeba přesvědčovat, že Plánovací kalendář pro rok 2021 je užitečnou pomůckou pro všechny ty, kdo plánují svůj čas a pracovní směny. Proto v něm mimo jiné opět najdete počet pracovních dní nebo počet pracovních hodin v každém měsíci i celkem za celý rok 2021. Kalendář si můžete snadno stáhnout na odkazech níže, a to, jak už bylo zmíněno, ve čtyřech formátech tak, abyste si mohli vybrat ten pro vás nejvhodnější.  Připomeňme si zde pro jistotu, k čemu jsou jednotlivé formáty vhodné:

Plánovací kalendář 2021 ve formátu XLS: Tento kalendář můžete snadno použít nejen v tabulkovém kalkulátoru MS Excel, ale i v libovolném kompatibilním kancelářském balíku (Open Office, Libre Office, Google Apps nebo třeba Office 365). Jen si ho stáhněte a v příslušném programu ho můžete nejen vytisknout, ale třeba také upravit, pokud je to pro potřebu vaši nebo vašich kolegů. Jen vás prosíme, ponechte vždy v kalendáři zdroj, tedy OnBusiness.cz.

Plánovací kalendář 2021 ve formátu XLSX: I tuto formu můžete použít, stejně jako XLS, v populárních tabulkových kalkulátorech. Jde jen o novější, úspornější formát, takže pokud ho například použijete v mobilním telefonu nebo tabletu, zabere vám tam méně úložné paměti.

Plánovací kalendář pro rok 2021 v souborech PDF a JPG: Tyto formáty kalendáře jsou určeny především k vytištění, ale mohou se vám hodit třeba také k použití v mobilních zařízeních - v tabletech a v chytrých telefonech. V případě PDF můžete k prohlížení a tisku použít libovolný prohlížeč PDF, tedy třeba známý Adobe Reader, ale dnes také jakýkoli běžný webový prohlížeč. Pro obrázek JPG lze užít jakýkoli prohlížeč obrázků, ale rovněž i běžný webový prohlížeč.

Připomeňme ještě, že poslanci v roce 2016 schválili rovněž povinné uzavření obchodů o vybraných svátcích, a to 1. ledna, na Velikonoční pondělí, 8. května, 28. září, 28. října a 25. i 26. prosince. Detaily k tomu, ve které svátky jsou obchody otevřené a kdy zavřené, najdete zde.

A ještě než začnete stahovat, trochu statistiky k roku 2021: Rok má, jak můžete v našem plánovacím kalendáři vidět, 365 dnů. Z toho je 252 dnů pracovních - tedy více než loni, a to o jeden den. V roce 2021 bude 13 svátků, z toho ale jen 9 jich připadne na všední dny. Pracujete-li ve všední dny 8 hodin, pak v roce 2021 můžete odpracovat rovných 2016 pracovních hodin - pokud byste ovšem neměli žádné volno ani žádnou dovolenou. Reálně tedy odpracujete vy i vaši zaměstnanci typicky méně.

Plánovací kalendář pro rok 2021 v různých formátech si můžete stáhnout přímo zde:

Plánovací kalendář 2021 v PDF zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2021 v XLS zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2021 v XLSX zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2021 v JPG zdarma ke stažení

Kalendář připravil

A nezapomeňte si, pokud ještě nemáte, uložit OnBusiness.cz do záložek nebo jako startovní stránku. Najdete tu nejen plánovací kalendáře na každý rok, ale i řadu dalších informací pro vaši práci, investice i byznys.

(Plánovací kalendář pro rok 2021 je poskytován jako služba čtenářům OnBusiness.cz. Vydavatel neposkytuje žádné záruky, explicitní ani implicitní, ohledně přesnosti uvedených dokumentů ke stažení.)


(21. 9. 2020 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Plánovací kalendář 2022
Zdravím, bude k dispozici tento skvělý plánovací kalendář i pro rok 2022? Díky....
Skvělé
Je to příjemná úspora práce a času. Děkuji. Už bych potřebovala kalendář na rok 2022....
Děkuji - super. ...
kalendář
Vždy byly pracovní hodiny rozděleny na 8 hodinové směna a 7,5 hod směny, teď to není a mě to chybí. Škoda ...
Děkujeme za pochvalu!
Moc děkujeme za pochvalu!...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2023 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(5573)