O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Usnadní vám práci: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Plánovací kalendář 2020 zdarma ke stažení i k vytištění

Také letos pro vás máme připravenu naši klasickou praktickou pomůcku - Plánovací kalendář pro rok 2020. A také tentokrát je na stránkách OnBusiness.cz zdarma ke stažení i k vytištění, a to v několika souborových formátech, abyste ho mohli snadno a rychle použít podle svých potřeb. Potřebujete-li kalendář v papírové podobě, můžete si ho snadno vytisknout, ale Plánovací kalendář 2020 si níže můžete bez problémů stáhnout i do svého chytrého mobilu, tabletu nebo do počítače. Ke stažení je již tradičně ve čtyřech oblíbených formátech, a to PDF, XLS, XLSX a jako obrázek JPG.

Plánovací kalendář 2020
Plánovací kalendář 2020
Nikoho asi není třeba přesvědčovat, že Plánovací kalendář pro rok 2020 je užitečnou pomůckou pro všechny ty z nás, kdo plánujeme svůj čas a pracovní směny. Proto je v něm mimo jiné uveden počet pracovních dní nebo počet pracovních hodin v každém měsíci i celkem za rok 2020. Kalendář si můžete snadno stáhnout na odkazech níže, a to, jak už bylo zmíněno, ve čtyřech různých formátech tak, abyste si mohli vybrat tu pro vás nejvhodnější.  Připomeňme si, k čemu se jednotlivé formáty kalendáře hodí:

Plánovací kalendář 2020 ve formátu XLS: Tento kalendář můžete snadno použít nejen v tabulkovém kalkulátoru MS Excel, ale i v libovolném kompatibilním kancelářském balíku (Open Office, Libre Office, Google Apps nebo třeba Office 365). Jen si ho stáhněte a v příslušném programu ho můžete nejen vytisknout, ale třeba také upravit, pokud je to pro potřebu vaši nebo vašich kolegů. Jen vás prosíme, ponechte vždy v kalendáři zdroj, tedy OnBusiness.cz.

Plánovací kalendář 2020 ve formátu XLSX: I tuto formu můžete, stejně jako XLS, použít v populárních tabulkových kalkulátorech. Jde jen o novější, úspornější formát, takže pokud ho například použijete v mobilním telefonu nebo tabletu, zabere vám tam méně úložné paměti.

Plánovací kalendář pro rok 2020 v souborech PDF a JPG: Tyto formáty kalendáře jsou určeny především k vytištění, ale mohou se vám hodit třeba také k použití v mobilních zařízeních - v tabletech a v chytrých telefonech. V případě PDF můžete k prohlížení a tisku použít libovolný prohlížeč PDF, tedy třeba známý Adobe Reader, ale dnes i v podstatě jakýkoli běžný webový prohlížeč. Pro obrázek JPG lze užít jakýkoli prohlížeč obrázků nebo také běžný webový prohlížeč.

Připomeňme ještě, že poslanci v roce 2016 schválili rovněž povinné uzavření obchodů o vybraných svátcích, a to 1. ledna, na Velikonoční pondělí, 8. května, 28. září, 28. října a 25. i 26. prosince. Detaily k tomu, ve které svátky jsou obchody otevřené a kdy zavřené, najdete zde.

A ještě než začnete stahovat, trochu statistiky k roku 2020: Předně jde o přestupný rok, má tedy, jak můžete v našem plánovacím kalendáři vidět, 366 dnů. Z toho je 251 pracovních dnů - tedystejně jako loni a o den více než v roce 2018. V roce 2020 bude 13 svátků, z toho 11 jich připadne na všední dny. Pracujete-li ve všední dny 8 hodin, pak v roce 2020 můžete odpracovat rovných 2008 pracovních hodin - pokud byste ovšem neměli žádné volno ani žádnou dovolenou. Reálně tedy odpracujete vy i vaši zaměstnanci typicky méně.

Plánovací kalendář pro rok 2020 v různých formátech si můžete stáhnout přímo zde:

Plánovací kalendář 2020 v PDF zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2020 v XLS zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2020 v XLSX zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2020 v JPG zdarma ke stažení

A nezapomeňte si, pokud ještě nemáte, uložit OnBusiness.cz do záložek nebo jako startovní stránku. Najdete tu nejen plánovací kalendáře na každý rok, ale i řadu dalších informací pro vaši práci a byznys.

(Plánovací kalendář pro rok 2020 je poskytován jako služba čtenářům OnBusiness.cz. Vydavatel neposkytuje žádné záruky, explicitní ani implicitní, ohledně přesnosti uvedených dokumentů ke stažení.)


(7. 11. 2019 | redakce2)


Tento článek je součástí speciálu:

Nahlédněte do roku 2020: Co čekat, na co se připravit

I když všichni víme, že jakékoli předpovědi mohou být ošidné, připravovat se na budoucnost prostě musíme – protože, jak se...


Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Poděkování
Dobrý den, děkuji za tvorbu a nabídku ke stažení Plánovacího kalendáře. Už nějaký rok toho využívám a jsem spokojená. ...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(4934)