O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Novinka na realitním trhu: Kompletně zařízené nové byty a domy

Zřejmě největší český rezidenční developer a investor nové bytové výstavby, společnost Central Group, přichází s významnými novinkami rozšiřujícími klientský servis. Již od 1. září, měsíc před plánovaným vstupem do segmentu exkluzivního bydlení, zavádí pro všechny své klienty novou službu interiérového poradenství. A nejde o jedinou zásadní změnu na trhu.

Každý klient Central Group má podle zástupců firmy zdarma nárok na kompletní návrh interiéru vybrané nemovitosti. A pokud se pro to rozhodne, může si svou nemovitosti nechat kompletně zařídit a v okamžiku dokončení projektu převzít plně zařízený byt nebo dům.

„Interiérové poradenství se zcela vymyká dosud poskytovaným službám developerů na českém realitním trhu. Naši klienti totiž díky němu mohou zakoupit kterýkoli byt nebo rodinný dům buď standardně dokončený, nebo zcela zařízený včetně nábytku a doplňků. Díky naší dlouhodobé spolupráci s renomovanými partnery navíc ušetří nejen čas, ale i peníze,“ přibližuje novou službu Dušan Kunovský, předseda představenstva Central Group.

Výhradním partnerem interiérového poradenství Central Group je český dodavatel nábytku, kuchyní a vestavných skříní, společnost Indeco CZ.

Kompletní návrh interiéru

Každý kupující nového bytu nebo rodinného domu od Central Group si může v případě zájmu nechat zdarma zpracovat kompletní návrh interiéru kupované nemovitosti, a to přímo v klientském centru developera. Pokud se následně pro plné nebo částečné zařízení interiéru rozhodne, Central Group ve spolupráci s dodavatelem zajistí, aby vše bylo dodáno a připraveno nejpozději v den převzetí dokončené nemovitosti klientem. Díky tomu ušetří klienti několik měsíců, které by jinak zabralo zaměření, dodání a montáž interiérů realizovaných až po předání dokončené nemovitosti.

Při využití interiérového poradenství Central Group získají navíc klienti garanci nejlepších cenových podmínek. Partneři programu garantují, že klienti interiérového poradenství budou mít vždy ty nejvýhodnější možné ceny, a to včetně případných krátkodobých marketingových akcí. Veškeré záruky na kvalitu a jakost tím podle nich zůstávají nedotčeny.

„Coby největší český rezidenční developer chceme dlouhodobě poskytovat také nejkvalitnější klientský servis. Kupující proto mohou u nás vyřídit všechny klíčové oblasti spojené s bydlením na jednom místě. Tedy nejen výběr samotné nemovitosti, ale i způsob jejího financování včetně sjednání hypotéky nebo odkladu platby, a nově také kompletní zařízení interiéru. V podobném rozšiřování poskytovaných služeb plánujeme pokračovat i v budoucnu,“ dodává Dušan Kunovský.

Realitní služby

Central Group od 1. září přichází ještě s další novinkou. Díky spolupráci s partnerskou realitní kanceláří Bohemian Estates International mohou klienti developera využít také komplexních realitních služeb. Ty se hodí zejména v případě, kdy klient s pořízením nového bydlení plánuje svůj stávající byt nebo rodinný dům prodat, případně chce nově zakoupené nebo i původní starší nemovitosti dlouhodobě pronajímat.

Realitní kancelář svým klientům také poskytuje služby dlouhodobé správy investičního portfolia výnosových nemovitostí, což je díky historicky levným hypotékám a příznivé cenové hladině novostaveb velmi rychle rostoucí tržní segment.

„Obě novinky v doplňkových službách mohou využít jak klienti, kteří si pořizují nové bydlení, tak i realitní investoři, kterým nově pomůžeme i s vybavením a správou jejich investiční nemovitosti,“ vysvětluje Dušan Kunovský.

Luxusní interiéry na klíč

Další rozšíření klientských služeb plánuje Central Group hned na začátek října, kdy zahájí prodej prémiového segmentu luxusních bytů v centru Prahy. A i zde budou mít kupující možnost nákupu plně zařízených bytů na klíč včetně výběru z exkluzivních designových interiérů.

Nová nabídka exkluzivních nemovitostí bude zahrnovat celkem 147 bytů ve dvou dokončených komorních projektech v unikátních lokalitách centra Prahy. Prvním projektem bude bytový dům Rezidence U Muzea s 42 byty v samém srdci Prahy. Druhým pak budou dva bytové viladomy s terasami v ulici U Nikolajky v Praze 5 – Smíchově.


(1. 9. 2015 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(2026)