O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Nákup svíček pro automobil není žádná věda, je ale třeba přemýšlet

Abyste byli schopni nastartovat motor vašeho auta, budete na to potřebovat palivo, vzduch a samozřejmě svíčky zapalování. Svíčky zapalování jsou důležitými prvky, protože jejich funkcí je zapálení směsi paliva a vzduchu, díky čemuž se zahájí proces spalování na pohon motoru vašeho auta. Když svíčky stárnou, ztrácejí své ostré hrany.

Děje se to, že materiál ze středové a uzemňovací elektrody se začne opotřebovávat po určitém čase. Když se to děje, vede to k tvorbě napětí potřebného na zahájení tvorby mezery mezi dvěma body s cílem proporčního zvětšení. Když se to děje velmi dlouhou dobu, systém se dostane do bodu, kdy se objeví problémy s nastartováním motoru. Pokud uvidíte známky toho, že palivo v systému není spalováno úplně, pak je nejvyšší čas přemýšlet o výměně svíček zapalování. Beru svíčky zapalování jsou dobrou volbou.

Když v autě vyměníte svíčky zapalování, funkčnost systému by se měla plně obnovit. Kromě toho můžete uvidět i úsporu paliva a zlepšení výkonu motoru, snížení míry neúspěšných pokusů nastartovat, a sníží se míra vypouštěných emisí.

Další výhodou Beru svíček zapalování je, že se prodávají jako produkt OEM kvality. Produkt obsahuje až trojité těsnění. Celkový výkon je velmi stabilní a mnoho lidí po celém světe upřednostňuje právě tento produkt. Když si chcete koupit tuto součástku, je důležité podívat se na čísla, která jasně indikují, pro který model systému jsou tyto svíčky určeny.

Článek byl poskytnut EuAutoDily.cz

(Partnerský příspěvek)


(28. 4. 2020 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(5327)