O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Multifunkce s podporou elektronických dokumentů

Pro širší využití elektronických dokumentů je klíčové, aby je podporovaly i multifunkční tiskárny, které se tak stanou pro informace na papíře vstupní branou jejich elektronického zpracování a následného využití. Jaká zařízení vybrat, aby nesloužila pouze pro tisk, skenování a kopírování, ale stala se inteligentním hubem pro zpracování elektronických i papírových dokumentů?

Snadné ovládání a bezproblémové napojení na další podnikové procesy usnadňuje u multifunkčních tiskáren OKI MC800 velký dotykový panel.
Snadné ovládání a bezproblémové napojení na další podnikové procesy usnadňuje u multifunkčních tiskáren OKI MC800 velký dotykový panel.
Papírové dokumenty z firem a úřadů nezmizí, ale jejich množství se postupně bude snižovat a změní se také jejich role a možnosti využití. Snadná integrace multifunkcí do vnitřních procesů a propojení se systémy pro správu dokumentů je trendem, ke kterému bude směřovat celá oblasti tiskových řešení a systémů pro správu elektronických dokumentů. Klíčové je přitom zpracování skenovaných dokumentů s pomocí OCR technologie, v mnoha případech je rozumné dokumenty ukládat do formátu PDF/A, který splňuje požadavky na dlouhodobou digitální archivaci. Například k řadě chytrých A3 multifunkcí OKI MC800 je zdarma vhodný software včetně ABBYY FineReader a Sendys Explorer.

Chytré A3 multifunkce nahradí i velké kopírky

Profesionální LED multifunkce OKI MC800 formátu A3 nabízí špičkový výkon až 50 str./min a tříletou záruku v místě provozu.
Profesionální LED multifunkce OKI MC800 formátu A3 nabízí špičkový výkon až 50 str./min a tříletou záruku v místě provozu.
Nové multifunkce OKI řady MC800 využívají úspornou LED technologii pro tisk i skenování s funkcemi a výkonem profesionálních kopírovacích zařízení. Při vývoji byl kladen důraz na jednoduchou obsluhu na dotykovém ovládacím panelu s úhlopříčkou 17,5 cm. Zařízení nepotřebuje pravidelné a nákladné zásahy servisních techniků, jak je tomu běžné u velkých kopírek.

OKI MC853 je výkonné zařízení pro pracovní skupiny do 25 uživatelů s vysokou kvalitou výstupů, nízkým TCO a funkcionalitou o třídu dražších strojů. Disponuje rychlostí tisku 23 str. A4/min a 12 str. A3/min, skenuje až 50 str./min.

OKI MC873 je díky vyšším pracovním rychlostem vhodné pro nejnáročnější pracovní skupiny. Zařízení vytiskne za minutu až 35 stran A4 nebo 20 stran A3. Snadná obsluha s jednoduchým ovládáním na velkém dotykovém displeji a nízké TCO umožní pracovat maximálně efektivně.

Řada MC800 jsou stroje formátu A3 s řadou uživatelsky přívětivých funkcí, rychlým skenerem a s prodlouženou zárukou na tři roky se servisem u zákazníka. Zařízení plně vyhoví potřebám středních a velkých pracovních skupin. Díky přítomnosti otevřené platformy sXP (smart Extendable Platform) lze navíc kopírku snadno integrovat do vnitřních procesů a propojit se systémy pro správu dokumentů.

Už v základní výbavě nechybí fax, dva výstupní zásobníky a sešívačka. Multifunkce jsou vybaveny víceúčelovým podavačem pro rychlé a snadné kopírování, skenování a faxování oboustranných dokumentů. Režim hlubokého spánku sníží spotřebu pod 3 W, mezi další ekologické přínosy patří oboustranný tisk jako standard. Bezplatně je k zařízení dodáváno několik softwarových aplikací včetně špičkového OCR od ABBYY. Po bezplatné registraci zařízení platí rozšířená tříletá záruka se servisem v místě instalace.

Chytrá zařízení pro inteligentní kancelář

Multifunkční tiskárny A3 se používají jako centrální skupinová zařízení sdílená více lidmi v rámci oddělení, patra či celé firmy. Další menší zařízení formátu A4 jsou pak rozmístěna dle potřeb tak, aby to k nim měli blízko ti, kteří je nejvíce využívají. Velká A3 multifunkční zařízení jsou vhodná i pro běžný tisk formátu A4, ale jejich pořizovací cena bývá vyšší.

Nejmodernější chytré tiskové multifunkce určené pro práci s papírovými i elektronickými dokumenty zvládají rozpoznávání textu, ukládání do bezpečných archivačních formátů a napojení na informační systémy. OKI v tomto směru udává trend nejen s novou generací chytrých multifunkcí OKI MC800. Aktuální nabídku tiskáren a multifunkcí OKI včetně slev a cenových akcí naleznete na www.oki.cz/nabidka.

(Partnerský příspěvek)


(5. 4. 2016 | redakce2)


Tento článek je součástí speciálu:

Zaostřeno na tisk: Dnes může být mobilní i úsporný

Na trhu je nepřeberné množství počítačových tiskáren, které nabízejí vlastnosti, ve kterých je někdy obtížné se zorientovat. Trendy jsou ale...


Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(2443)