O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Krátkodobá půjčka je vyřízená prakticky obratem, to vše díky internetu

Online nákupy, online seznamování. Ale také malé úvěry pro domácnost, to vše za pár kliknutí!

(Partnerský příspěvek)

Nikam nemusíte osobně, internet je tu od toho, aby v podobných věcech usnadňoval život. Půjčka je totiž dostupná už během příštích patnácti minut, stačí jen vyplnit žádost, což můžete klidně i z mobilního telefonu. Stačí jen, abyste si pamatovali číslo bankovního konta a uložili si také výpis z elektronického bankovnictví jako potvrzení o příjmu, o moc víc už v žádosti o půjčku uvádět rozhodně nepotřebujete. Takže, vše půjde celkem hladce, není důvod k jakýmkoliv obavám!

Tisícovka na mobilní paušál, tři tisíce na tablet

Nezáleží na tom, jaký máte důvod – třeba potřebujete novou elektroniku, protože stará už mezitím dosloužila a oprava by stála víc než pořízení nového výrobku. Krátkodobá půjčka vše vyřeší, už za krátkou chvíli můžete vyrazit do nejbližšího obchodu, nebo vše znovu vyřešit online formou, která je obecně o mnoho jednodušší. Protože jde o naprosto bezúčelovou záležitost, nikdo se nebude ptát, jestli si koupíte mobil, tablet, notebook nebo třeba domácí kino. Možná máte také úplně jiný plán, ten ale určitě není zapotřebí komukoliv svěřovat. Půjčka je jen vaše věc, jde o naprosto diskrétní záležitost a vaše údaje budou vždy v bezpečí – žádná fáma o vašich dluzích se napříč ulicí prostě šířit nebude, to ani v nejmenším!

Vyplacení doslova obratem, jen si promyslet detaily

Protože celá akce proběhne prakticky na počkání, potřebujete vlastně jedno jediné. Promyslet si, sami nebo s rodinou, kolik peněz vlastně přesně potřebujete. Výdaje jsou různé, někdy jde jen o malou složenku nebo třeba zálohu za lyžařský kurz vašich dětí, tudíž není důvod k půjčce ve vyšším objemu. V jiných případech zase ani deset tisíc nepostačuje, protože je před vámi poměrně vysoké vydání, které nesnese žádného odkladu. Právě proto je ale nebankovní půjčka tak variabilní, začíná se už na pouhé tisícovce – a přesně tolik může stát třeba mobilní paušál na neomezené volání do všech sítí s větší porcí dat. Možností, jak efektivně utratit tisícovku, by se ale našlo určitě o mnoho více!

  • Kuchyně. Ať už půjde o novou lednici, varnou desku nebo třeba nějaký další spotřebič.
  • Koupelna. Pračka, sprchový kout a jeho rekonstrukce nebo klidně jen nové dlaždičky.
  • Pokoj vašich dětí. Třeba vlastní televize nebo počítač, to už zde nehraje zásadní roli.
  • Pergola. Tady se může připravit pohodlné posezení pro vás i přátele, jen za pár tisíc.

A našli bychom určitě ještě víc možností, kvůli kterým by online půjčka zasloužila jistou pozornost. Příležitostí je celá řada, vždycky se naskytne nějaký nečekaný výdaj, během roku by jich mohlo být třeba i pět nebo deset – podle toho, co nám zrovna přijde do cesty, jaká elektronika doslouží a tak podobně. Nikdy nevíme, co nás čeká zítra, a právě proto je určitě dobře, že malý nebankovní úvěr je po ruce vždycky, i během nočních hodin nebo svátků, jeho schválení je také otázkou krátké chvilky. Peníze tak bude možné využít prakticky obratem – a úplně na cokoliv.

Nemusíte vlastně ani vycházet z domu

Riskovat, že vás na kamenné pobočce někdo uvidí, je ještě to nejmenší. Muset obětovat drahocenný čas, nervy a mnohdy třeba i poplatek za sjednání půjčky, pak určitě nikoho nepotěší. Když se to všechno sečte dohromady, je možnost sjednání celé transakce online velmi vítaná, diskrétnost v kombinaci s časovou úsporou, bezpečností a rychlostí, nad tu zkrátka a dobře není! Pomocná ruka v podobě malého úvěru je tu pokaždé nejen pro mladé rodiny, ale i single žijící lidi, seniory a celou řadu dalších.

(Partnerský příspěvek)


(4. 3. 2019 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(4535)