Do soutěže o titul Podnik podporující zdraví roku 2014 se mohou přihlásit všechny podniky a organizace, které jsou českými právními subjekty. Hodnocena je úroveň péče o zdraví zaměstnanců v organizaci, a to jak povinná součást této péče daná legislativou České republiky, tak součást nadstavbová, tedy speciální opatření na podporu zdraví na pracovišti. Jak titul získat?">
O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Jak získat titul Podnik podporující zdraví roku 2014

Do soutěže o titul Podnik podporující zdraví roku 2014 se mohou přihlásit všechny podniky a organizace, které jsou českými právními subjekty. Hodnocena je úroveň péče o zdraví zaměstnanců v organizaci, a to jak povinná součást této péče daná legislativou České republiky, tak součást nadstavbová, tedy speciální opatření na podporu zdraví na pracovišti. Jak titul získat?

Každá organizace se přihlášením zavazuje, že umožní členům hodnotícího týmu provést audit kvality podpory zdraví a péče o zdraví zaměstnanců přímo u sebe. Současně s přihláškou musejí její zástupci hodnotitelům dodat i další dokumenty.

Podání přihlášky

Přihlášku je třeba podat nejpozději do 31.3.2014. Přílohou přihlášky musí být písemná forma Projektu podpory zdraví v organizaci, vypracovaná v souladu s Kritérii kvality podpory zdraví na pracovišti, a také vyplněný Dotazník pro sebehodnocení. Jak mají tyto dokumenty vypadat? To lze snadno zjistit na této stránce Státního zdravotního ústavu.

Vyhodnocení soutěže má být provedeno v od 1.4.2014 do 31.8.2014. Hodnotící tým bude podle Státního zdravotního ústavu vycházet z dokumentu Kritéria kvality podpory zdraví na pracovišti a bude oceňovat pokroky v zavádění a uplatňování opatření na podporu zdraví zaměstnanců. Oceněné organizace obdrží čestné uznání s titulem Podnik podporující zdraví I., II. nebo III. stupně, a to podle počtu získaných bodů, s dobou platnosti 3 roky.


(2. 2. 2014 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(685)