O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Usnadní vám práci: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Co vám nabízí magazín OnBusiness

Magazín OnBusiness se zaměřuje na ta ekonomické témata, která jsou jinými médii více či méně opomíjena. A pokud už se některá z nich dostávají do záře reflektorů, pak my si na ně hodláme posvítit z jiného úhlu. Naším cílem je nabízet užitečné informace takovým způsobem, aby vám nejen pomáhaly orientovat se v lokální i globální ekonomice, ale také ve vašem podnikání a každodenním ekonomickém životě.

Vaše vlastní stránky

Jakmile se na OnBusiness zaregistrujete, získáte své vlastní stránky – s názory, radami a články svými i svých oblíbených uživatelů. Ihned tedy můžete začít vkládat vlastní články nebo komentáře.

Kdykoli vás zaujme nějaký článek, komentář nebo postřeh některého z uživatelů, můžete kliknutím na jeho podpis (či na zvýrazněný odkaz) přejít na jeho stránky a tlačítkem (vpravo v menu) jej přidat ke svým oblíbeným uživatelům. (Kdykoli v budoucnu jej samozřejmě můžete z tohoto seznamu odebrat.) Jeho články a postřehy se pak budou ukazovat na vaší úvodní stránce. Stejně tak se budou vaše články a postřehy zobrazovat uživatelům, kteří si oblíbí vás; a samozřejmě také v okénku na titulní straně OnBusiness.cz.

Pro své články si můžete vytvořit vlastní rubriky, můžete do nich vkládat vlastní schémata a fotografie a můžete je samozřejmě graficky upravovat podle svého vkusu. Podrobný návod – pokud ho budete potřebovat – najdete na svých stránkách vpravo – pod menu.

Ankety

Na stránkách OnBusiness.cz jsou pravidelně zveřejňovány různé ankety; v nich můžete nejen hlasovat, ale i diskutovat. Pokud máte své vlastní stránky ještě jinde než na OnBusiness.cz, můžete si na ně snadno anketu z OnBusiness.cz umístit; vaši návštěvníci tak budou moci hlasovat a my zase umístíme odkaz na vaše stránky pod anketu. Podrobnosti najdete u diskuse k aktuální anketě.

Články

Všechny články na stránkách OnBusiness.cz jsou rozděleny pro větší přehlednost do rubrik – a v nich zase na články redakční a články uživatelů. Jakmile jednou začnete na OnBusiness.cz psát své texty – a zvolíte u nich nějakou rubriku – začnou se i ony v příslušných rubrikách zobrazovat.

Kontakt na nás

Děkujeme za všechny vaše náměty a připomínky. Psát nám můžete na adresu businessit(at)bispiral.com.


(5. 9. 2013 | redakce2)

Facebook Twitter
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(48)