O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé

Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Jak ušetřit za tiskové zakázky? Mnohé už zvládnete sami!

Nové multifunkční zařízení s rysy kancelářské i produkční technologie, které nabízí zejména rychlý černobílý tisk a velmi výkonné barevné skenování velkých objemů dokumentů při zachování relativně kompaktních rozměrů, uvádí na trh společnost Konica Minolta. Zařízení bizhub PRO 985 s množstvím doplňkových funkcí je vhodným řešením pro firemní tisková střediska, profesionální tisková centra, ale například také pro školy či finanční instituce. Ty pak nebudou muset využívat finančně náročnějších služeb externích dodavatelů.

bizhub PRO 985
bizhub PRO 985
Nový bizhub PRO 985 nabízí černobílý tisk o rychlosti až 95 stran/min. a maximální kapacitu 6650 listů. Pro zvýšení flexibility při zadávání tiskových úloh disponuje také bočním zásobníkem až na 150 listů. Ten zároveň umožňuje tisk prodloužených formátů, a to až do délky 1,2 metru. Nový systém duálního skenování s kapacitou 300 stran umožňuje oboustranné barevné skenování až 240 obr./min. Zařízení kromě již standardních funkcionalit disponuje rovněž technologií NFC pro autorizaci uživatelů pomocí mobilních přístrojů.

Uživatelé si mohou zároveň zvolit z řady dokončovacích procesů. Zařízení podporuje funkci velkokapacitního sešívání až 100 listů, vázání brožur, tzv. Z-sklad nebo automatické vkládání dalších tisků ze zásobníku do vytvořených materiálů. Samozřejmostí je ovládací dotykový displej, jehož vzhled lze individuálně přizpůsobit danému uživateli. Řídicí panel je také možné umístit na speciální sloupek nad zařízení pro pohodlnější ovládání.

 

„Jde o nástupce úspěšného modelu PRO 754e. Nové zařízení umožňuje dosáhnout ještě vyšší rychlosti tisku a zejména až dvojnásobné rychlosti barevného skenování. Přístroj je tak schopný zrealizovat i objemnější práce například v digitalizaci dokumentů, se kterými by se naši zákazníci museli jinak obracet na profesionální poskytovatele služeb,“ říká Marcel Loreth, obchodní ředitel PPT Sales Konica Minolta Business Solutions Czech, a dodává: „Nový model zaručuje rovněž vyšší spolehlivost v rámci skenování. Je vybaven ultrazvukovým senzorem, který dokáže odhalit více slepených listů. Zákazníci se tak mohou spolehnout, že vždy dojde k naskenování všech vložených stran.“


(4. 8. 2016 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(2660)