O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Jak provozovat úspěšný e-shop

Spuštění vlastního e-shopu se leckomu může zdát snadné, zajistit jeho úspěšnost už ale vyžaduje promyšlený přístup. Od vhodného technického řešení a optimální nabídky dopravy přes optimalizaci uživatelského rozhraní a optimalizaci stránek pro vyhledávače až po hlídání příslušné legislativy. Na zásadní témata pro zajištění úspěšnosti e-shopu se zaměří seminář Jak svému eshopu zajistit úspěch, který se koná v úterý 18.9.2018 v centru Prahy.

Na semináři Jak svému eshopu zajistit úspěch (více informací zde) vystoupí předních odborníci mimo jiné ze společností Shoptet.cz, Zásilkovna.cz, Expando, Pram nebo z advokátní kancelář AZlegal.

Řeč bude mimo jiné o tom, jak si nevhodnou volbou technického řešení nezkomplikovat provozování e-shopu a nepřipravit se tím zbytečně o tržby, jak by mělo vypadat uživatelské rozhraní, aby přitáhlo zákazníky, proč a jak byste měli optimalizovat rozsah a skladbu zboží či služeb nebo jak se může správná nabídka dopravy zboží stát vaší konkurenční výhodou.

Řeč bude pochopitelně i o vhodné marketingové strategii e-shopu: Od zhodnocení hlavních prodejních kanálů přes optimalizaci pro vyhledávače až po práci se sociálními sítěmi nebo správnou komunikaci s novináři.

Je vám už český trh malý? Seminář poradí, jak expandovat do zahraničí, přičemž vás seznámí i s legislativními úskalími prodeje do zahraničí a přidá tipy, jak efektivně vyřešit dopravu do zahraničí.

A řeč bude rovněž o zákonném rámci provozování e-shopu. Upozorní na zákoutí Zákona na ochranu spotřebitele, na činnost České obchodní inspekce i na dopady EET či GDPR (nařízení EU pro ochranu osobních údajů).

Jak už bylo zmíněno: Seminář Jak svému eshopu zajistit úspěch se bude konat v úterý 18.9.2018 v centru Prahy, a to za velmi zajímavou cenu. Více informací a možnost přihlášení najdete zde.


(31. 8. 2018 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(4192)