O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Jak prodávat své zboží a služby v Německu

Mnohé české firmy nabízejí své zboží a služby nejen v tuzemsku, ale také v zahraničí. Lákavým trhem je mimo jiné i blízké Německo. Ty, které mají zájem na tento trh proniknout, nebo zde chtějí rozšířit svou působnost, budou moci již počtvrté nabídnout své výrobky nákupčím významných německých firem. Umožní jim to akce Sourcing Day Tschechien, která se uskuteční 5. června v Plzni a kterou pořádá agentura CzechTrade.

„Akci organizujeme už čtvrtým rokem a možnost setkat se během jednoho dne s větším počtem firem vyhovuje nejen českým dodavatelům ale i německým nákupčím. Obě strany tak ušetří čas a tuzemské firmy se setkají s lidmi, ke kterým by se za běžných okolností dostaly jen stěží. Účast na předchozích ročnících přinesla českým firmám kontrakty v řádech desítek milionů,“ říká Milan Ráž, generální ředitel CzechTrade.

Akce Sourcing Day Tschechien se tentokrát zúčastní přibližně 70 českých firem, které se budou prezentovat zástupcům německých společností, jako je Continental, Tetra Pak nebo výrobce agregátů Henkelhausen. Čeští účastníci mohou akci využít i k setkání s konzultanty CzechTrade či pracovníky německé kanceláře CzechTrade v Düsseldorfu.

V roce 2013 agentura CzechTrade podle svých materiálů zprostředkovala 4132 exportních příležitostí. Pokud chcete některou příležitost k rozšíření svého trhu využít i vy, stojí za to sledovat její nabídku.


(3. 6. 2014 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(1164)