O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Festival Evolution: Zdravé potraviny, celostní medicína i biokosmetika

Veletrhy Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Alternativa a Inspirace, jež spadají pod společný takzvaný Festival Evolution, se letos uskuteční na Výstavišti v pražských Holešovicích od 11. do 13. dubna. Zúčastní se ho  firmy z oblasti výživy, biopotravin nebo osobnostního růstu - a samozřejmě řada zájemců o tato témata. Festivalový program podle pořadatelů zaujme především ženy: Důraz je prý kladen na výběr toho nejlepšího a nejzajímavějšího z oblasti zdravých potravin, celostní medicíny, biokosmetiky nebo cvičení.

Festival Evolution. Foto: TZ pořadatel
Festival Evolution. Foto: TZ pořadatel
Dubnový Festival Evolution tak pod jednou střechou nabízí pět veletrhů a tři dny nabité programem. Biostyl je určen pouze pro vystavovatele s certifikovanými bioprodukty - potravinami, kosmetikou, doplňky stravy nebo textilem. Zdraví prezentuje výrobky a služby z oblasti zdravé výživy, přírodní produkty, kvalitní regionální potraviny i společnosti z oboru přírodní medicíny, nových diagnostických metod, prevence a celkové tělesné i duševní rovnováhy.

Veletrh Ecoworld se soustředí především na vystavovatele, kteří nabízejí výrobky šetrné k životnímu prostředí, energeticky úsporné a nezatěžující přírodu. Alternativa prezentuje známé i zcela nové obory a techniky, jejichž společným jmenovatelem je sebepoznání, duchovní obohacení a osobnostní rovnováha člověka i celé společnosti. Inspirace pak návštěvníky seznámí s různými myšlenkovými směry a metodami osobního rozvoje, představí nové vzdělávací projekty a metody, ale také třeba aktivní odpočinek nebo získávání nových zážitků.

Čím přilákat nové zákazníky

Kromě tří stovek stánků s přehlídkou nejnovějších produktů, trendů a služeb z oblastí bioprodukce, zdravého životního stylu, osobního růstu, či ekologie, se představí řada českých i zahraničních hostů se svými přednáškami, workshopy, poradnami či uměleckými aktivitami. Programová i prezentační část se vzájemně podporují – o čem se v rámci programu bude mluvit, to je možné si rovnou vyzkoušet, osahat, ochutnat nebo si přivonět.

Multižánrový charakter festivalu dává prostor zdravotním poradnám, kvalitním potravinám a zdravému vaření, léčení a cvičení, ekoporadnám, interaktivním programům s výstavou Play nebo výchově a vzdělávání.

Festival tak bude nepochybně magnetem pro všechny, kteří chtějí žit aktivně a zdravě, záleží jim na okolním prostředí a zajímají se o to, co životu dává hlubší rozměr. Skladba vystavovatelů i koncept živého programu propojují tu část života, která se nám může zdát příliš emoční či spirituální, s tou, která naopak působí příliš racionálně.

„Inspiraci pro zdraví těla i duše v roce 2013 přišlo na Festival Evolution načerpat téměř 15 tisíc návštěvníků a dosavadní zájem vystavovatelů i širší veřejnosti dává tušit, že poptávka rapidně roste a letošní ročník přitáhne více zájemců,“ vysvětluje Alžběta Syrovátková, manažerka Festivalu Evolution.

Známé osobnosti

Formát festivalu láká i řadu známých osobností, které ve svých oblastech platí za autority. Z oblasti zdraví k nim patří Vlasta Hlinková nebo Josef Pekárek, u potravin Hana Zemanová, Rudolf Náprstek za Zdravou potravinu či Ivana Málková ze sdružení STOB.

Alternativní proudy reprezentují Eva Kalivodová-Štichová, Milan Calábek, Milan Gelnar nebo Antonín Baudyš. Silné zastoupení mají tradičně i zahraniční lektoři, mistři couchingu a duchovní učitelé. V roce 2014 tak Festival Evolution přivítá Shanti Kumar Kamleshe, Andrew Barnese, Pascala K´in Greuba, Vincenta Bridgese, Rogera Greena, Donnie Littleho a řadu dalších.

Lze očekávat, že populární témata zahrnující zdravé potraviny, celostní medicínu i biokosmetiku také letos přilákají řadu potenciálních nových zákazníků. Tato oblast je byznysem se stále rostoucím potenciálem.


(28. 1. 2014 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Festival
Takového festivalu bych se ráda zúčastnila. O zdravý životní styl se zajímám už dlouho, ale pořád objevuju další a další věci. Třeba Krupa Kratom jsem na https://www.adamkrupa.cz/ , taky objevila až n...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(647)