O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

CAXS – Campaign Execution System

Kvalitní výrobek či služba jsou nutnou podmínkou uspokojení zákazníka. Ani kvalitní nabídka však nemusí zákazníka oslovit, je-li mu doručena nevhodnou formou, v době, kdy není pro zákazníka aktuální nebo jí zákazník nevěnuje pozornost, protože je vašimi sděleními přesycen. Zákazník bude rád nakupovat, když bude mít pocit, že jeho potřebám rozumíte a zbytečně ho neobtěžujete balastem. Takový spokojený a loajální zákazník se stává vaším nejcennějším aktivem a zdrojem dlouhodobé prosperity.

Martin Smrt, Senior Business Consultant společnosti KOMIX, s.r.o.
Martin Smrt, Senior Business Consultant společnosti KOMIX, s.r.o.
Nástroje na podporu cílené a řízené komunikace umí nabídnout například společnost KOMIX. Tato řešení pomáhají zajistit naplánování, provedení a průběžné vyhodnocování kampaní napříč jednotlivými komunikačními kanály.

Potřebné funkce lze rozdělit do několika oblastí:

  • Plánování kampaní - pomáhá naplánovat konkrétní kampaně dle obchodních záměrů firmy. Definujete např. výběrové podmínky pro vytvoření cílových skupin, časování kampaně, závislosti mezi kampaněmi a další nezbytné parametry. Můžete zde také archivovat kreativní součást kampaně (texty, obrázky, grafika). Výběr cílové skupiny umožňují naše nástroje „naklikáním“, tj. zvládne to i business uživatel bez pomoci IT.
  • Správa pravidel pak zajistí optimální četnost kontaktování a koordinaci kampaní mezi jednotlivými kanály. Kromě hlídání toho, aby nebyl zákazník přetěžován, podporuje systém i opačný pohled, tj. indikuje zákazníky, na které je četnost oslovení příliš nízká.
  • Integrace s exekučními kanály - důležité je, aby dodavatel současně jakožto systémový integrátor disponoval bohatými zkušenostmi a know-how v oblasti integrace, což umožní dát dohromady stávající, zpravidla různorodé systémy exekučních kanálů – SMS, e-maily, MMS, call centra, řešení pro direct mail a další. Lze tak vytvořit automatická propojení na vaše stávající exekuční kanály nebo připravit automatizované výstupy v požadované formě.
  • A v neposlední řadě vyhodnocení kampaní poskytne analýzu výsledků z hlediska plánovaného a skutečného přínosu kampaně. K dispozici je analýza výsledků z hlediska plánovaného a skutečného přínosu ve vztahu k vynaloženým nákladům a obraz finanční návratnosti.

"Rádi se pobavíme o tom, jakým způsobem vést řízenou marketingovou komunikaci tak, aby byli zákazníci oslovováni nabídkami, jež jsou pro ně šité na míru, a to správným kanálem a ve správný čas. Věříme, že tak můžeme firmám pomoci k maximalizaci podílu na výdajích jejich zákazníků i k maximalizaci jejich celoživotní hodnoty pro určitou značku," říkají zástupci společnosti KOMIX.

Více o produktu na stránkách: http://www.komix.cz/reseni-a-sluzby/system-rizeni-kampani-campaign-executive-system-caxs/

Martin Smrt, Senior Business Consultant společnosti KOMIX, s.r.o.

(Partnerský příspěvek)


(6. 7. 2015 | redakce2)


Tento článek je součástí speciálu:

Sázka na software: Volte dobře, je to klíč k úspěchu

Vhodné programové vybavení je, jak známo, jedním z důležitých faktorů schopných pomoci efektivnímu fungování každé firmy. Někdy si vystačíte se...


Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(1938)