O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2023
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2023
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Atraktivní program na podporu začínajících startupistů představuje Asseco Central Europe

Společnost Asseco, jeden z nejsilnějších softwarových domů ve střední a východní Evropě, otevírá své IT brány ambiciózním slovenským a českým startupistům. Prostřednictvím projektu UpSteer, jehož hlavním mentorem je Jozef Klein, CEO společnosti, umožní začínajícím podnikatelům učit se přímo od klíčových lídrů společnosti.

Projekt UpSteer podle zástupců firmy vznikl jako přirozené vyústění několikaleté spolupráce Jozefa Kleina se startupovou komunitou v oblasti osobního mentoringu zaměřeného na různá podnikatelská témata. Za jeho vznikem stojí dlouhodobá myšlenka přivést mladé perspektivní podnikatele k pochopení komplexních principů fungování businessu. Právě cílený rozvoj strategicko-podnikatelského myšlení a koučinku je v mnoha případech rozhodujícím faktorem životaschopnosti nebo zániku každého dobrého nápadu.

„Po dlouholeté spolupráci se startupy jsme se rozhodli založit Asseco inkubátor, který bude zaměřený na vybrané Asseco business domény (Bankovnictví, Pojišťovnictví, Zdravotnictví, Utility & Industry 4.0 a specializované IT řešení). UpSteer bude propojovat teorii s praxí. Klíčem k úspěchu pro začínající startupy je schopnost převést myšlenky a nápady do ekonomicky úspěšného obchodního modelu, který bude atraktivní pro potenciální zákazníky. To znamená mít jasnou vizi, strategii a propracovaný business plán. Tím je třeba začít, ale kromě toho je to o víře, vytrvalosti, konzistentnosti a překonávání často velmi obtížných překážek. Vždy je co zlepšovat,“ sdělil při příležitosti zahájení činnosti Asseco inkubátoru Jozef Klein.

Prostřednictvím UpSteer Asseco přináší koncept, který má abici zkombinovat dlouholeté zkušenosti, rozvahu a strategické myšlení s entuziasmem, vášní a vizí začátečníka. Během sedmiměsíčního programu budou mít vybraní startupisté možnost intenzivně pracovat pod odborným vedením na svém podnikání i osobním rozvoji.

UpSteer tak dá smysluplným nápadům šanci proměnit se v životaschopné projekty a mladým vizionářům pomocnou ruku na cestě k podnikání. Zájemci si mohou vybrat z 5 různých oblastí: Bankovnictví, Pojišťovnictví, Zdravotnictví, Utility & Industry 4.0 a specializovaná IT řešení.


(19. 1. 2023 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2023 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(6827)