Malý e-shop nebo banka, rodinná pekárna nebo letecký přepravce – Nové nařízení z dílny EU, tzv. GDPR, se vztahuje na všechny, kdo zpracovávají jakoukoli databázi... (17. 5. 2017)
Rada hlavního města Prahy nedávno schválila dva projekty z konceptu Smart City, které pro realizaci připravila městská společnost Operátor ICT. Jedná se o pilotní projekt... (17. 5. 2017)
Polovina Top 10 nejprodávanějších projektů na pražském trhu je z dílny dvou největších developerů. Central Group a Finep obsadili hned čtyři první příčky žebříčku loni... (16. 5. 2017)
Jestli už plánujete dovolené a další aktivity na příští školní rok, bude se vám hodit přehled, kdy jsou jaké prázdniny. Tady takový přehled prázdnin pro... (blog, 15. 5. 2017)
České výrobní společnosti vnímají 3D tisk jako významný faktor přispívající ke konkurenceschopnosti. Snížení výrobních nákladů (49 % respondentů), rychlost zajištění nízkoobrátkových položek (46 %) nebo... (15. 5. 2017)
Bankéři věří, že umělá inteligence přinese změnu způsobu, jakým banky shromažďují informace a komunikují se zákazníky. Banky budou využívat umělou inteligenci (AI - Artificial Intelligence)... (12. 5. 2017)
Největší nedostatek zaměstnanců v současnosti hlásí průmyslová výroba a IT, počet volných pozic roste i v oblasti personalistiky a v podnikových službách. Největší regionální rozdíly... (11. 5. 2017)
Záplava novinek, která se chystá od roku 2018 díky řadě směrnic EÚ, je za celé čtvrtstoletí rekordní a vyžaduje komplexnější přístup než jen implementaci mnoha... (10. 5. 2017)
Celosvětové roční výdaje do robotiky mají z loňských 91,5 miliardy amerických dolarů vzrůst do roku 2020 až na 188 miliard. Jen samotná Čína loni investovala... (9. 5. 2017)
Máte občas problém najít potřebný dokument? Pracujete někdy s nesprávnou verzí dokumentu, případně špatnou verzi dokonce někomu předáte? Je spolupráce nad dokumenty ve vaší organizaci... (9. 5. 2017)