VIDEO: I firemní stravování může být kvalitní a zdravéSoučasný stav společného stravování u nás prý negativně ovlivňuje pracovní výkonnost většiny strávníků. Společnost Aramark na tuto situaci reaguje - rozšiřuje portfolio svých klientů společného stravování: Domácími produkty regionálních dodavatelů a zdravým konceptem Vitalfood bude nově zásobovat významné subjekty z oblasti průmyslu i sportu.

Zástupci Aramarku se rozhodli výrazně angažovat v popularizaci zdravého životního stylu nejen ve firemním stravování. Na vyvážený poměr živin u produktů podle jejích zástupců nově dohlíží přední český odborník na výživu Petr Havlíček. Právě podle něj současný stav společného stravování u nás negativně ovlivňuje pracovní výkonnost většiny strávníků.

Kromě posilování pozice v segmentu zdravotnických zařízení vstupuje Aramark do oblasti školního stravování. Zasazuje se mimo jiné o nahrazení nezdravých potravin v automatech nutričně vyváženými svačinami.

Aktuální stav a názory klientů i zaměstnanců bude Aramark od poloviny srpna mapovat přímo v terénu. A detaily o nabídce zdravého stravování a o nových aktivitách firmy Aramark? Najdete je v tomto videu:

Roman Smělý

 


(15. 7. 2014 | redakce2)


Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<

Nepřehlédněte nové odborné speciály

Reality v ČRFiremní informační systémy, Formuláře - podnikání

Anketa


©2013-2017 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(1296)