Top 5: Nejúspěšnější virální reklamní videaZřejmě každá firma by si přála, aby její reklamní spot lidé milovali. Aby ho nejen nevypínali nebo nepřeskakovali, ale dokonce jej zdarma sdíleli mezi sebou. Nejen že tak ušetří přímé náklady za jeho šíření, ale i jeho dopad na cílové publikum bude nesrovnatelný. Podívejme se společně, kterým firmám se v tom dařilo v uplynulých sedmi dnech.

První příčku v žebříčku ViralVideoChart webu UnrulyMedia.com obsadilo video s hasiči, kteří z vyhořelého domu zachraňují koťátko, jež vzápětí vracejí do života. Reklamní klip využívající stále fungujících klišé - kdo ny nemiloval bezbranná koťátka! - dělá reklamu společnosti GoPro a jejím kamerám. Na YouTube dosáhl celkově takřka 16 milionů shlédnutí a za poslední týden 644 tisíc sdílení:

Druhá příčka žebříčku nejpopulárnějších virálních videí tentokrát patří tančícím slepicím (ano, zase zvířátka) společnosti Mercedes Benz se 4,5 miliony shlédnutí a 169 tisíci sdílení:

Třetí pozice patří prvnímu virálnímu videu bez zvířátek: Dozvíte se v něm, jak to udělat, aby vaše výkaly nepáchly. Aby se už nikdy nikdo nemusel trapně dozvědět, že, ach, z vás vychází něco tak nechutného, jako je stolice. Hm. Zaměřeno prý především na dámy. Celkem přes 12 milionů shlédnutí, téměř 141 tisíc sdílení za posledních sedm dní. To vše pro PooPourri.com:

Čtvrté místo pro Samsung a jeho virální video věnované phabletu (nebo tabletomobilu, chcete-li) Galaxy Note 3. Přes 3 miliony shlédnutí a 114 tisíc sdílení. Proč je video tak populární? Zjevně jen a pouze proto, že je populární zobrazovaný produkt:

A páté místo? Zvířátka, krajiny, vůně dobrodružství a opět kamery GoPro. 1,6 milionu shlédnutí a 96 tisíc sdílení:

Kompletní aktuální žebříček nejpopulárnějších světových virálně se šířících reklam najdete na stránce ViralVideoChart webu UnrulyMedia.com.


(4. 10. 2013 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<

Nepřehlédněte nové odborné speciály

Reality v ČR, Zabezpečení dat, Formuláře - podnikáníČlánky čtenářů

Autobusové nádraží Zličín – kde je c...


Můžete jet soukromě, nebo třeba služebně, každopádně když cestujete z Prahy na západ, jihozápad nebo severozápad, pojedete možná z autobusového nádraží Zličín. Pokud...

Jak vypnout zprávy webů v prohlížeči


Rozmohl se nám tady takový nešvar - lecjaký zpravodajský web teď v prohlížeči stále dokola otravuje s tím, abyste si zapnuli jeho zprávy do prohlížeče. A vy musíte s...

Komentáře čtenářů

Děkujeme
Děkujeme za upozornění, opraveno. To by se stávat nemělo, ale autorovi i při noční korektuře to bohužel ...>>
Přiruční zavazadla Ryanair
Už dříve vznikla u nás diskuse na Facebooku, jaký je rozdíl v politice kabinových zavazadel Wizz Air a R...>>
Děkuji
To byl nepříjemný překlep, opraveno. V obou případech jde o předpověď do roku 2020. Děkujeme za upozorně...>>

©2013-2019 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(97)