Studium MBA: Jak vybírat to správné?


V tuzemsku poskytuje studium Master of Business Administration (MBA) zhruba třicet institucí, některé jsou prostředníkem zahraničních univerzit, jiné ryze české. Výběr instituce, díky které budou finanční prostředky účelně vynaloženy, může být mnohdy oříšek. Známkou kvalitní školy je patřičná akreditace uznávaná ve světě, kvalitní lektorský sbor, mnohým studentům vyhovují specializace.


Komentáře, názory a rady

studium MBA
Tak pomoci CAMBAS se mi podařilo najít jedno velmi skvělé zařízení - Ústav práva a právní vědy (http://www.ustavprava.cz/), a tam teď také studuji. :)
autor: et.volat | vloženo: 24. 12. 2017, 14:19:19 | odpovědět 
Moje zkušenost s MBA
Nad MBA jsem přemýšlela fakt dlouho, po dlouhém vybírání a porovnávání jednotlivých institucí jsem se rozhodla pro Business Institut v Praze. Nakonec jsem o jeden semestr prodlužovala a titul získala po dvou letech. A rozhodně to nebylo zadarmo, respektive za školné. Studiu se musíte věnovat. I závěrečná zkouška dala docela zabrat. Ale v nejmenším nelituju, studovala jsem sof skills (http://www.businessinstitut.cz/pr-ogramy-mba/mba-management-sof-t-skills) a čerpám z lektorských setkání pořád. Jak se píše ve článku, je to zaměřeno na praxi, žádný výklad teorie, která je třeba mnohdy zajímavá, ale nepoužitelná. Tady za ty peníze fakt dostanete kvalitu co je k užitku.
autor: Andrea Jánská | vloženo: 26. 10. 2016, 13:40:44 | odpovědět 
MBA
Já akorát rozmýšlím, co zvolit, takže porovnávám všechny možnosti a hledám, na co si dát pozor. docela mi pomhola Asociace MBA, kde je zajimavé fórum a srovnavač škol. Na ten jsem ostatně narazila i na srovnani-mba.cz
autor: Sara | vloženo: 08. 03. 2016, 15:55:45 | odpovědět 
MBA na CEMI
Studium na zmíněném CEMI mohu jen doporučit. Vše, co bylo řečeno již v článku, opravdu odpovídá skutečnosti. Studovala jsem obor Management zdravotnictví a jsem velmi ráda, že jsem si pro své profesní vzdělávání vybrala právě CEMI. Skvělý, bezproblémový přístup, kvalifikovaní lektoři, kteří vás zasvětí do zapeklitých situací i různých zajímavostí z oboru. Pro mě opravdu velká zkušenost.
autor: Mirka Srbová | vloženo: 07. 10. 2015, 12:01:42 | odpovědět 
CEMI
Podle recenze na http://www.studium.mba/ to nevypadá špatně, ani ta cena není nejhorší. I když dají se tam najít i levnější.
autor: Petr L. | vloženo: 21. 12. 2015, 01:04:27 | odpovědět 
MBA
Nejlepší pro mě bylo Studium MBA ve spolupráci s http://www.ligsuniversity.cz/ Jejich lektoři jsou ukázkový. Networking povedený mnoho kontaktů do mého podnikání.
autor: Jan | vloženo: 10. 12. 2014, 17:02:12 | odpovědět 

Vložit vlastní názor nebo radu
Jméno:
E-mail: (e-mail je nepovinný)
Titulek:
>> Nevkládejte prosím odkazy. Budou nefunkční. <<


Sem prosím opište kód z obrázku:

Nepřehlédněte nové odborné speciály

Reality v ČR, Zabezpečení dat, Formuláře - podnikáníČlánky čtenářů

Autobusové nádraží Zličín – kde je c...


Můžete jet soukromě, nebo třeba služebně, každopádně když cestujete z Prahy na západ, jihozápad nebo severozápad, pojedete možná z autobusového nádraží Zličín. Pokud...

Jak vypnout zprávy webů v prohlížeči


Rozmohl se nám tady takový nešvar - lecjaký zpravodajský web teď v prohlížeči stále dokola otravuje s tím, abyste si zapnuli jeho zprávy do prohlížeče. A vy musíte s...

Komentáře čtenářů

Přiruční zavazadla Ryanair
Už dříve vznikla u nás diskuse na Facebooku, jaký je rozdíl v politice kabinových zavazadel Wizz Air a R...>>
Děkuji
To byl nepříjemný překlep, opraveno. V obou případech jde o předpověď do roku 2020. Děkujeme za upozorně...>>
Konkrétněji, prosím
My ale nikde nepíšeme, že jinde se to neděje. Pokud máte informace o konkrétních větších výpadcích, ocen...>>

©2013-2019 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(1217)