Samsung sází na značkové prodejny: Novou otevírá v PrazeTakzvaný Samsung Experience Shop, svou novou značkovou prodejnu, otevírá již tento čtvrtek v pražském nákupním centru Palladium společnost Samsung. Na ploše 219 metrů čtverečních najdete kromě klasické prodejny a prezentace technologických novinek, jako jsou Samsung GALAXY Note 3 nebo GALAXY Gear, i nové služby, jako jsou Experience Zone a Samsung Smart Service. Samsung zjevně hodlá i nadále výrazně podporovat své prodeje vlastními prodejnami.

Zóny prodejny Samsung

V Experience Zone pomůže proškolený personál interaktivní formou s výběrem správného produktu. Díky novince Samsung Smart Service si budou moci zákazníci nechat provést například aktualizaci softwaru svého telefonu nebo importovat obsah ze svého staršího přístroje GALAXY do nového telefonu. Personál prodejny bude v případě Palladia posílený zástupcem servisního týmu Samsung. Návštěvníci tak budou moci požádat o jednoduchou opravu mobilního zařízení přímo na místě či konzultovat složitější údržbu.

Samsung Experience Shop nabídne produkty z kategorie mobilních telefonů, tabletů včetně příslušenství. Nebudou chybět ani poslední modely televizorů, audio-video zařízení a notebooků.

Akce při otevření obchodu

Samsung připravil akci k otevření obchodu: Prvních 20 zákazníků, kteří si koupí novinku Samsung Galaxy NOTE 3, dostane jako dárek hodinky Gear za 1 Kč. Pro prvních 20 zákazníků, kteří si zakoupí tablety Samsung Galaxy Tab 2 10.1, jsou připravena ochranná pouzdra v šedé barvě také za 1 Kč. A ti zákazníci, kteří si vyberou některou z nejnovějších UHD Samsung Smart TV, obdrží jako dárek chytrý telefon Samsung Galaxy S4 rovněž za symbolickou 1 Kč.

Provozovatelem prodejny v nákupním centru Palladium bude společnost HP TRONIC – prodejny elektro. Otevírací doba Samsung Experience Shop bude 9-21 hodin (neděle až středa), 9-22 hodin (čtvrtek až sobota).


(30. 10. 2013 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<

Nepřehlédněte nové odborné speciály

Reality v ČR, Zabezpečení dat, Formuláře - podnikáníČlánky čtenářů

Autobusové nádraží Zličín – kde je c...


Můžete jet soukromě, nebo třeba služebně, každopádně když cestujete z Prahy na západ, jihozápad nebo severozápad, pojedete možná z autobusového nádraží Zličín. Pokud...

Jak vypnout zprávy webů v prohlížeči


Rozmohl se nám tady takový nešvar - lecjaký zpravodajský web teď v prohlížeči stále dokola otravuje s tím, abyste si zapnuli jeho zprávy do prohlížeče. A vy musíte s...

Komentáře čtenářů

Přiruční zavazadla Ryanair
Už dříve vznikla u nás diskuse na Facebooku, jaký je rozdíl v politice kabinových zavazadel Wizz Air a R...>>
Děkuji
To byl nepříjemný překlep, opraveno. V obou případech jde o předpověď do roku 2020. Děkujeme za upozorně...>>
Konkrétněji, prosím
My ale nikde nepíšeme, že jinde se to neděje. Pokud máte informace o konkrétních větších výpadcích, ocen...>>

©2013-2019 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(165)