Posviťte si na svou firmu: Pomůže podnikový informační systémDobře zvolený a dobře nasazený podnikový informační systém může výrazně zefektivnit provoz vaší firmy. Při jeho výběru je mnohdy užitečné podívat se i na zkušenosti ostatních - a mimo jiné právě i ty vám v tomto Tématu měsíce nabízíme.

Pojďme se společně podívat, k čemu informační systém slouží a jak jej vybírat. Přečtěte si, jaká rizika mohou podle zkušených uživatelů hrozit datům v informačním systému, nebo jaké zkušenosti s výběrem a nasazením informačního systému mají lidé z dalších firem. A řeč tu bude pochopitelně rovněž o aktuálních trendech v této oblasti.

Na co potřebujete informační systém a jak ho vybrat


foto: Pixabay

Každý z nás používá nějaký informační systém. Ano, v základní podobě může jít třeba o zápisník nebo kalendář, v mnohých firmách jsou důležité informace uchovávány v tabulkách Excelu a v textových dokumentech. V jednom okamžiku ale nejspíš v byznysu tyto nástroje přerostete a je třeba se podívat po něčem novém.


Zkušenosti s výběrem informačního systému


foto: Pixabay

Většina firem nasazuje nový podnikový informační systém kvůli zvýšení výkonnosti svého byznysu, polovina z nich pak očekává návratnost investice během tří let. Většina organizací utratí za projekt takového systému méně než 1 % svého ročního obratu. To je jen několik údajů z průzkumu Panorama Consulting Solutions zaměřeném na ERP. Podívejme se na další.Tip na dodavatele informačních systémů

ABRA Software

ABRA Software je rychle rostoucí silná technologická firma, která vyvíjí špičkové informační systémy třídy ERP. Její software používají desetitisíce zákazníků ve více než 50 zemích světa.


Nebojíte se o data svých zaměstnanců a zákazníků?


foto: Pixabay

Kybernetičtí útočníci se dnes zaměřují především na ty cíle, které mají peníze. Úspěšný útok jim totiž může vynést nemalé částky, a to díky vydírání nebo třeba prodeji získaných informací. S rostoucím využíváním komplexních podnikových informačních systémů jsou potenciální rizika ztrát stále vyšší.


Recept na bezchybnou implementaci ERP – úzká spolupráce projektových týmů


Nakladatelství C. H. Beck je firma s tradicí více než 200 let, která při implementaci informačního systému ABRA Gen prokázala moderní přístup k vedení projektů. Náročný projekt proto proběhl hladce, profesionálně a k oboustranné spokojenosti.


(Úvodní foto: Pixabay)


(3. 9. 2018 | redakce2)

Facebook Twitter
Partneři speciálu:
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<

Nepřehlédněte nové odborné speciály

Reality v ČR, Zabezpečení dat, Formuláře - podnikáníČlánky čtenářů

Autobusové nádraží Zličín – kde je c...


Můžete jet soukromě, nebo třeba služebně, každopádně když cestujete z Prahy na západ, jihozápad nebo severozápad, pojedete možná z autobusového nádraží Zličín. Pokud...

Jak vypnout zprávy webů v prohlížeči


Rozmohl se nám tady takový nešvar - lecjaký zpravodajský web teď v prohlížeči stále dokola otravuje s tím, abyste si zapnuli jeho zprávy do prohlížeče. A vy musíte s...

Komentáře čtenářů

Děkujeme
Děkujeme za upozornění, opraveno. To by se stávat nemělo, ale autorovi i při noční korektuře to bohužel ...>>
Přiruční zavazadla Ryanair
Už dříve vznikla u nás diskuse na Facebooku, jaký je rozdíl v politice kabinových zavazadel Wizz Air a R...>>
Děkuji
To byl nepříjemný překlep, opraveno. V obou případech jde o předpověď do roku 2020. Děkujeme za upozorně...>>

©2013-2019 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(4186)