O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Plánovací kalendář pro rok 2017 zdarma ke stažení

Praktickou pomůcku pro každého - Plánovací kalendář pro rok 2017 - jsme pro vás i tentokrát připravili zdarma ke stažení. Kalendář i v tomto případě nabízíme v několika populárních formátech a potřebujete-li ho v papírové podobě, můžete si jej samozřejmě snadno vytisknout. Plánovací kalendář pro rok 2017 si odtud můžete bez problémů stáhnout také do svého počítače, do tabletu nebo do chytrého telefonu. Ke stažení je ve čtyřech oblíbených formátech, a to PDF, XLS, XLSX nebo jako obrázek JPG.

Plánovací kalendář pro rok 2017 ke stažení zdarma - náhled
Plánovací kalendář pro rok 2017 ke stažení zdarma - náhled
Plánovací kalendář pro rok 2017 si můžete stáhnout na odkazech níže, a to, jak už bylo zmíněno, ve čtyřech různých variantách tak, abyste si mohli vybrat tu, která se vám bude nejlépe hodit pro vaše účely. A k čemu se tedy jednotlivé formáty hodí?

Plánovací kalendář 2017 ve formátu XLS můžete snadno použít nejen v tabulkovém kalkulátoru MS Excel, ale i v libovolném kompatibilním kancelářském balíku (Open Office, Libre Office, Google Apps nebo třeba Office 365). Jen si ho stáhněte a v daném programu ho můžete nejen vytisknout, ale třeba také upravit, pokud je to pro potřebu vaši nebo vašich kolegů. Jen vás prosíme, ponechte vždy v kalendáři zdroj, tedy OnBusiness.cz.

Plánovací kalendář ve formátu XLSX můžete stejně jako XLS použít v populárních tabulkových kalkulátorech. Jde jen o novější, úspornější formát, takže pokud ho například použijete v mobilním telefonu nebo tabletu, zabere vám tam o něco méně úložné paměti.

Plánovací kalendář pro rok 2017 v souborech PDF a JPG je určen především k vytištění, ale může se vám hodit také k použití v mobilních zařízeních - v tabletech a v chytrých telefonech. V případě PDF můžete k prohlížení a tisku použít libovolný prohlížeč PDF, například Adobe Reader, ale dnes i téměř jakýkoli webový prohlížeč. Pro obrázek JPG lze užít jakýkoli prohlížeč obrázků nebo také webový prohlížeč.

Dodejme, že tento plánovací kalendář už samozřejmě odráží změny, které byly schváleny v roce 2016, takže je tu pochopitelně zanesen i svátek Velký pátek, který na rok 2017 vychází na 14.4.

Připomeňme si ještě, že poslanci v roce 2016 schválili rovněž povinné uzavření obchodů o vybraných svátcích, a to 1. ledna, na Velikonoční pondělí (v roce 2017 tedy 17. dubna), 8. května, 28. září, 28. října a 25. i 26. prosince.

A na závěr přidejme, jako obvykle, ještě trochu statistiky k roku 2017: Nejde o rok přestupný, má tedy, jak můžete v našem plánovacím kalendáři vidět, 365 dnů. Z toho je 250 pracovních dnů - o tři méně než v loňském roce. V roce 2017 bude 13 svátků, z toho 10 jich připadne na všední dny. Pracujete-li ve všední dny 8 hodin, pak v roce 2017 můžete odpracovat rovných 2000 pracovních hodin - tedy, pokud byste neměli volno ani dovolenou. Praxe tedy bude pochopitelně odlišná.

Plánovací kalendář pro rok 2017 v různých formátech si můžete stáhnout přímo zde:

Plánovací kalendář 2017 v PDF zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2017 v XLS zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2017 v XLSX zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2017 v JPG zdarma ke stažení

A nezapomeňte si, pokud ještě nemáte, uložit OnBusiness.cz do záložek nebo jako startovní stránku. Najdete tu nejen plánovací kalendáře na každý rok, ale i řadu dalších informací pro vaši práci a byznys.

(Plánovací kalendář pro rok 2017 je poskytován jako služba čtenářům OnBusiness.cz. Vydavatel neposkytuje žádné záruky, explicitní ani implicitní, ohledně přesnosti uvedených dokumentů ke stažení.)


(4. 10. 2016 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Svatek - Velky Patek 25.3 - byl zrusen ?
Svatek 25.3 neni v kalendari umyslne (protoze pan Sobotka zmenil nazor), neba tam pouze chybi protoze byl uzakonen az "nedavno" v roce 2015?...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(2760)