O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Největší světový veletrh cukrovinek a snacků ISM 2018 s českou účastí

Agentura pro podporu českého exportu CzechTrade bude příští týden prezentovat desítku českých potravinářských výrobců na veletrhu ISM v Kolíně nad Rýnem. Ten podle jejích představitelů patří k nejdůležitějším světovým akcím v oboru sladkostí, cukrárenských výrobků a snacků. Každoročně tento veletrh navštěvuje 40 tisíc lidí ze 70 zemí světa.

Veletrhu, který se uskuteční ve dnech 28.–31. ledna, se čeští potravináři neúčastní poprvé. ISM byl totiž již v loňském roce jedním ze 146 mezinárodních veletrhů, na kterých CzechTrade pomohl s prezentací 793 českým firmám.

„Cílem agentury je podpořit firmy při vstupu na zahraniční trhy a pomoci jim tam uspět. Kromě organizačních příprav společné expozice nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem například oslovení potenciálních zahraničních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery,“ říká generální ředitel CzechTrade Radomil Doležal. Díky agentuře tak mají české firmy, které neplánují samostatnou expozici, možnost prezentovat své produkty potenciálním obchodním partnerům

Účast na veletrhu ISM byla podle agentury pro české potravináře v minulých ročnících velmi prospěšná a i letos se na něj chystá velké množství českých firem. „Naši expozici prezentujeme na rekordně velké ploše více než sto třiceti metrů. Česká republika bude letos na veletrhu hodně vidět,“ komentuje přípravy národního stánku Adam Jareš, ředitel německého zastoupení CzechTrade v Düsseldorfu.

„Veletrhu se s CzechTrade účastníme již potřetí. Díky tomu se nám podařilo prorazit na německý trh i na netradiční trhy Saúdské Arábie a Kataru. Letos budeme na ISM prezentovat naši novou produktovou řadu Medovník originál premium ořechový,“ oceňuje akci Jiří Černý, výkonný ředitel pražské firmy VIZARD, která měsíčně vyrábí více než 60 tisíc medových dortů. Vedle firmy VIZARD se na českém stánku představí například i výrobce cereálií firma EMCO, výrobce cukrovinek firma POEX z Velkého Meziříčí, společnost HOPI POPI vyrábějící popkorn nebo výrobce slaných tyčinek a krekrů firma VEST.


(26. 1. 2018 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(3765)