O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Vykročte vpřed: Pozoruhodné IT produkty 2021
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Kde sledovat filmy přes telefon? Legální zdroje těch nejlepších bijáků...

Telefon už dávno není jenom přístrojem na telefonování a posílání esemesek. Posloucháme na něm hudbu, používáme ho při práci nebo jako foťák. V neposlední řadě se mobil stal přístrojem, kde je možné sledovat různá videa, a to i filmy a seriály. Především lidé, kteří jsou neustále v pohybu, nebo studenti bydlící na kolejích rádi využívají mobil i na sledování filmů a seriálů. Pokud i vy používáte mobil na sledování videí, určitě se vám budou hodit následující tipy na to, kde najít legálně ty nejlepší filmy, seriály a jiné pořady.

Netflix

Zdroj: Bigstockphoto.com
Zdroj: Bigstockphoto.com
Tato aplikace je snad známá každému modernímu člověku. Novinkou ale je, že od 11. října 2019 je také v češtině. Netflix je skvělou alternativou pro ty, kteří nemají televizi. Pyšnit se také svojí vlastní produkcí filmů a kultovních seriálů. S příchodem českého rozhraní se tu objevily také některé české filmy a k zahraničním filmům jsou v nabídce české titulky. Základní tarif na jedno zařízení zatím stále stojí 199 Kč.

HBO Go

Zdroj: Unspalsh.com
Zdroj: Unspalsh.com
Seriály Černobyl, Hry o trůny, Služebnice a další seriálové pecky zas můžete bez problémů sledovat na HBO Go. Tato aplikace je zdarma 30 dní, a potom platíte měsíční předplatné 129 Kč. Za relativně malý paušál tu také najdete tu stovky filmových trháků nebo speciální sekci pro děti.

iVysílání.cz

Pokud se vám ale přece jen nechce platit měsíční poplatky, určitě si zajímavé pořady vyberete i v aplikaci České televize – iVysilani.cz. Můžete tu sledovat seriály, jako je kultový Most či Vyprávěj a mnoho dalších. Najdete tu však publicistické a zájmové pořady, jako Kluci v akci pro milovníky vaření Františkovy zahrady pro nadšence zahradní architektura. Samozřejmě nechybí ani televizní filmy. Aplikaci je možné stáhnout v App storu a na Google Play.

Prima play

Zadarmo je také archiv televize Prima – Prima Play. Má i placenou verzi Premium, díky které můžete sledovat vše bez reklam. Můžete tu sledovat vše možné, co bylo k vidění na televizi Prima Family, Max, Cool, Love, Krimi nebo Zoom. Aplikaci stáhnete z Google Play i z App Storu.

YouTube

Zajímavostí je, že i na YouTube můžete sledovat legálně celý film, a to v češtině. Jedním z kanálů, které stojí za to, je například Filmy česky a zadarmo. Kanál tvoří společnost Magic Box, a nějaké pěkné filmy tam určitě najdete. Vaše děti určitě zaujmou pohádky o krtečkovi a další dětské klasiky.

Zlepšete zážitek z filmu díky speciálním krytům na mobil

Knížkové kryty na mobil perfektně poslouží i jako stabilní stojánek při sledování filmu. Zdroj: Etuo.cz
Knížkové kryty na mobil perfektně poslouží i jako stabilní stojánek při sledování filmu. Zdroj: Etuo.cz
Pokud už při koupi telefonu víte, že na něm budete sledovat filmy a seriály, určitě si pořiďte přístroj s co nejlepší obrazovkou, abyste z toho měli co největší požitek. Můžete si však koupit také bluetooth videoprojektor a pouštět videa na zeď, nebo bluetooth reproduktory pro lepší zvuk.

Kromě velikosti obrazovky je při sledování videí na mobilu třeba zohlednit i výběr krytu na mobil. Kryty na mobily se dnes už vyrábějí ve všech možných provedeních a s různými funkcemi, a tak není problém nějaký vybrat. Kupte si například knížkový kryt, který se dá ohnout tak, že z něj snadno a rychle vytvoříte stojánek. Díky němu se tak můžete pohodlně koukat, aniž byste museli mobil držet v ruce.

(Partnerský příspěvek)


(23. 10. 2019 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(4896)