O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Jaký trend nabere IT v roce 2016?

Jaké trendy budou hýbat světem IT v letošním roce, to jsme probírali s Janou Netíkovou, výkonnou ředitelkou společnosti JOYCE ČR.

Firmy se zaměřují na informovanost

Jana Netíková, výkonná ředitelka společnosti JOYCE ČR
Jana Netíková, výkonná ředitelka společnosti JOYCE ČR
A není to o docházce či sledování aut. Chceme vědět, kdo nám volá (propojení ERP s telefonní linkou a ústřednou). Chceme vidět, kdo stojí přede dveřmi (propojení IP kamer s vrátníkem a telefonem). Chceme být informováni o tom, že se někdo pohybuje v naší prodejně a chceme toho (ne)zvaného hosta vidět a slyšet (inteligentní dohledový systém).

Protože informovanost nám dává možnost rychleji reagovat.

Home office

Zaměstnavatelé se snaží vyjít svým zaměstnancům vstříc a přizpůsobit se dnešní době. A internet tomu dává nevídané možnosti. Díky provázanosti firemní telefonní ústředny s podnikovým informačním systémem je jedno, jestli jste v kanceláři nebo doma. Kolegové i zákazníci volají na stále stejné číslo a vy máte přístup k firemním informacím, objednávkám nebo reklamacím stejně jako z kanceláře. Můžete si tak svou práci více přizpůsobit. Máte více možností k soustředěnému pracovnímu výkonu.

Chytrý dohled je naší budoucností


Mít pod kontrolou svou firmu, okolí svého domu nebo i celý nemocniční areál a ovládat jej přes mobilní telefon se stává realitou. Na trhu jsou nově k dostání inteligentní dohledové systémy Milesight s vysokým rozlišením a celou řadou chytrých funkcí.

Značka Milesight, známá hlavně v zahraničí, se řadí mezi ty nejkvalitnější. Zaměřte se na vylepšené funkce WDR, díky kterým uvidíte i místa a osoby ve stínu. Noc, déšť ani ostré slunce vám už nezkazí záběry ve vysokém rozlišení. Kamery Milesight jsou nenápadné a minimalistické. A navíc, díky PoE kabelu nepotřebujete napájecí adaptér.

Cestování raději po síti

Videomeetingy zažívají celosvětový boom. Příčinou je nemalá úspora financí, ale také času. A toho máme jaksi stále méně. Proč vstávat velmi brzy a cestovat stovky kilometrů, když můžete důležité jednání vyřídit přes videokonferenci?

 

Videokonference Yealink vynikají kvalitou přenášeného obrazu a zvuku i funkcemi. Spojte se s kolegy z Ameriky tak rychle a plynule, jako by stáli ve vedlejší místnosti. Je libo meeting v širším kruhu? Není problém, videokonference vás snadno spojí se sedmi dalšími místy. Praha, Brno, Ostrava, ale i Dubaj, Brusel či kterékoliv jiné místo na Zemi.

Informovanost, chytrý dohled i snadné cestování po síti, s tím vším vám pomůžeme. Jsme specialisté z JOYCE ČR. Už dvacet let hledáme nové trendy v IT a dodáváme na česko-slovenský trh kvalitní produkty, které vám usnadní život.

(Partnerský příspěvek)


(4. 1. 2016 | redakce2)


Tento článek je součástí speciálu:

Byznys v roce 2016: Růst ekonomiky i nové technologie

Světové ekonomice by se v roce 2016 mělo podle většiny ekonomů dařit, nezaměstnanost v ČR by se měla držet na...


Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(2265)