7 tipů, kam investovat své peníze


Peníze lze zhodnotit řadou způsobů.

Jakmile máte vy osobně, nebo vaše firma, k dispozici finanční obnos, který nechcete okamžitě utratit, přichází otázka, jak jej co nejlépe zhodnotit. K dispozici je řada různých variant – od relativně bezpečných bankovních účtů přes investici do firemních dluhopisů až po investice do umění. Jaké jsou výhody a nevýhody každé z nich?


Komentáře, názory a rady

Investice
Díky za článek, investice mě vždycky lákaly, tak si dělám menší průzkum, abych si udělal představu, jaké mám možnosti :) Plno aktualit a zajímavých informací jsem našel taky na https://www.investice.cz/ :)
autor: Standa | vloženo: 21. 10. 2018, 20:28:47 | odpovědět 
Půjčka jako investice
Já jsem před časem objevil nový P2P portál www.intereson.cz, který zprostředkovává peněžní půjčky mezi lidmi. Jako jediný zprostředkuje investování bez poplatků, sami si vyberete, komu a jakou částku nabídnete za jakých podmínek. Pracovníci portálu ověřují všechny poskytnuté informace a doklady. U nás novinka, ve světě rozšířený způsob investování volných finančních prostředků.
autor: JirkaN | vloženo: 18. 03. 2015, 12:34:07 | odpovědět 
investice
Investice do umění by se mě osobně asi zamlouvala nejvíce, nicméně i můj investiční poradce z GTI mi toto rozhodnutí rozmluvil, jelikož je to trh velmi vratký a pokud člověk umění skutečně nerozumí a nedokáže předem odhadnout zálibu lidí v tom kterém směru v budoucnu, mohl by velmi prodělat. O zlatu jsme se také bavili, ale shodli jsme se na tom, že je to sice možná nejjistější investice, nicméně velmi zdlouhavá. Nakonec jsme tedy zvolili jinou možnost a určitě nelituji.
autor: Sandra | vloženo: 10. 03. 2015, 12:41:23 | odpovědět 
Ahoj Sandra, co je to prosím za společnost to GTI? Hm, tak to vypadá, že možná něco zajímavého by se mohlo i najít pro mě :) Chtěla bych si také do něčeho investovat, protože nechci jen tak nechat peníze ležet na účtu, raději bych si pomaličku na nich vydělala další penízky, ale opravdu se do toho zatím nevyznám. Ty sis něco předem četla o investicích? Vysvětlí ti i případnou terminologii, pokud něčemu nerozumíš? toho se asi nejvíc bojím. že mi budou radit a já vůbec nebudu rozumět kde co a jak proč nač a za co. Už něco sice nastudované mám, ale pořád jsem si ne jistá, že mám těch vědomostí dostatečně, abych se před konzultantem neztrapnila.
autor: Ruzica26 | vloženo: 29. 06. 2015, 19:58:35 | odpovědět 
Prosím Vás,chtěl bych se zeptat jestli máte nějaké zkušenosti s investiční společnosti GTI .
autor: Karel Coufalík | vloženo: 13. 11. 2015, 22:28:28
Cizí měny a akcie
Takřka souhlasím, jen poznámka k cizím měnám: Při nákupu akcií na zahraničních trzích se vyplatí zajistit se proti kurzovým změnám - na Forexu. Takže nemusí jít vždycky jen o ruletu :).
autor: Investor | vloženo: 04. 10. 2013, 13:13:57 | odpovědět 

Vložit vlastní názor nebo radu
Jméno:
E-mail: (e-mail je nepovinný)
Titulek:
>> Nevkládejte prosím odkazy. Budou nefunkční. <<


Sem prosím opište kód z obrázku:

Nepřehlédněte nové odborné speciály

Reality v ČR, Zabezpečení dat, Formuláře - podnikáníČlánky čtenářů

Autobusové nádraží Zličín – kde je c...


Můžete jet soukromě, nebo třeba služebně, každopádně když cestujete z Prahy na západ, jihozápad nebo severozápad, pojedete možná z autobusového nádraží Zličín. Pokud...

Jak vypnout zprávy webů v prohlížeči


Rozmohl se nám tady takový nešvar - lecjaký zpravodajský web teď v prohlížeči stále dokola otravuje s tím, abyste si zapnuli jeho zprávy do prohlížeče. A vy musíte s...

Komentáře čtenářů

Děkujeme
Děkujeme za upozornění, opraveno. To by se stávat nemělo, ale autorovi i při noční korektuře to bohužel ...>>
Přiruční zavazadla Ryanair
Už dříve vznikla u nás diskuse na Facebooku, jaký je rozdíl v politice kabinových zavazadel Wizz Air a R...>>
Děkuji
To byl nepříjemný překlep, opraveno. V obou případech jde o předpověď do roku 2020. Děkujeme za upozorně...>>

©2013-2019 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(86)