Developeři překvapují nápady na vylepšení bydlení v satelitechNázory na ideální bydlení se různí. Zatímco jedni nedají na bydlení v centru měst s dostupností všeho, co takové město nabízí, dopustit, druzí se rádi uchýlí do klidu, dál od všeho dění rušného města. Stavební boom výstavby satelitů je už za námi.

Lidé bydlení v okrajových částech vesnic poblíž velkých měst sice stále vyhledávají, ale jejich požadavky na bydlení se od vzniku tohoto druhu bydlení dost změnily. Pro developery nový impuls k tomu, jak vylepšit kvalitu satelitního bydlení a zlepšit dostupnost infrastruktury, která je největší překážkou, proč lidé bydlení ve vesnicích na okrajích měst už zas tak neláká.

S čím novým developeři přišli, aby ukázali i světlé stránky bydlení v rodinných domcích na okrajích větších měst? Developerský projekt, který díky svému nápadu jistě stojí za zmínku, je projekt výstavby rodinných domů v obci Zlonín nedaleko Prahy. Developeři totiž v rámci výstavby nových rodinných domků vybudovali rovněž mateřskou školku. Tím nabízejí mladým rodinám s dětmi možnost sejmout z beder jednu z jejich mnoha starostí.  Zároveň odpadá nutnost vozit děti do školky, která je na druhé straně města nebo daleko od místa bydliště. Prvních 7 dětí nových majitelů nemovitosti dostává automaticky garantované místo ve školce. Dobrý nápad, co myslíte?

Je na každém, jakému bydlení dá přednost. Zda dostupnosti všeho, co se mu zlíbí nebo většímu klidu s rizikem omezenějších možností kulturního vyžití. Pokud ale půjde idea developerů výše zmíněným směrem a to ruku v ruce s nápady, jak bydlení na okrajích měst stále zlepšovat, čeká nás možná v oblasti satelitního bydlení ještě příjemné překvapení.

 

Zdroj:

http://www.bydleni-libeznice.cz/

Jak to chodí v satelitu


(30. 7. 2014 | LucieH)


Autorem tohoto textu není redakce těchto webových stránek, ale jeden ze čtenářů/ek: LucieH (kliknutím na jeho/její jméno přejdete na jeho/její domovskou stránku). Chcete-li si zde také vést deník nebo sem psát články, zaregistrujte se/přihlašte se na této stránce.

Další články tohoto čtenáře: všechny jeho/její články
Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<

Nepřehlédněte nové odborné speciály

Reality v ČR, Zabezpečení dat, Formuláře - podnikáníČlánky čtenářů

Autobusové nádraží Zličín – kde je c...


Můžete jet soukromě, nebo třeba služebně, každopádně když cestujete z Prahy na západ, jihozápad nebo severozápad, pojedete možná z autobusového nádraží Zličín. Pokud...

Jak vypnout zprávy webů v prohlížeči


Rozmohl se nám tady takový nešvar - lecjaký zpravodajský web teď v prohlížeči stále dokola otravuje s tím, abyste si zapnuli jeho zprávy do prohlížeče. A vy musíte s...

Komentáře čtenářů

Děkujeme
Děkujeme za upozornění, opraveno. To by se stávat nemělo, ale autorovi i při noční korektuře to bohužel ...>>
Přiruční zavazadla Ryanair
Už dříve vznikla u nás diskuse na Facebooku, jaký je rozdíl v politice kabinových zavazadel Wizz Air a R...>>
Děkuji
To byl nepříjemný překlep, opraveno. V obou případech jde o předpověď do roku 2020. Děkujeme za upozorně...>>

Další články tohoto čtenáře

všechny jeho/její články

©2013-2019 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(1332)