O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Developeři překvapují nápady na vylepšení bydlení v satelitech

Názory na ideální bydlení se různí. Zatímco jedni nedají na bydlení v centru měst s dostupností všeho, co takové město nabízí, dopustit, druzí se rádi uchýlí do klidu, dál od všeho dění rušného města. Stavební boom výstavby satelitů je už za námi.

Lidé bydlení v okrajových částech vesnic poblíž velkých měst sice stále vyhledávají, ale jejich požadavky na bydlení se od vzniku tohoto druhu bydlení dost změnily. Pro developery nový impuls k tomu, jak vylepšit kvalitu satelitního bydlení a zlepšit dostupnost infrastruktury, která je největší překážkou, proč lidé bydlení ve vesnicích na okrajích měst už zas tak neláká.

S čím novým developeři přišli, aby ukázali i světlé stránky bydlení v rodinných domcích na okrajích větších měst? Developerský projekt, který díky svému nápadu jistě stojí za zmínku, je projekt výstavby rodinných domů v obci Zlonín nedaleko Prahy. Developeři totiž v rámci výstavby nových rodinných domků vybudovali rovněž mateřskou školku. Tím nabízejí mladým rodinám s dětmi možnost sejmout z beder jednu z jejich mnoha starostí.  Zároveň odpadá nutnost vozit děti do školky, která je na druhé straně města nebo daleko od místa bydliště. Prvních 7 dětí nových majitelů nemovitosti dostává automaticky garantované místo ve školce. Dobrý nápad, co myslíte?

Je na každém, jakému bydlení dá přednost. Zda dostupnosti všeho, co se mu zlíbí nebo většímu klidu s rizikem omezenějších možností kulturního vyžití. Pokud ale půjde idea developerů výše zmíněným směrem a to ruku v ruce s nápady, jak bydlení na okrajích měst stále zlepšovat, čeká nás možná v oblasti satelitního bydlení ještě příjemné překvapení.

 

Zdroj:

http://www.bydleni-libeznice.cz/

Jak to chodí v satelitu


(30. 7. 2014 | LucieH)


Autorem tohoto textu není redakce těchto webových stránek, ale jeden ze čtenářů/ek: LucieH

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(1332)