Byznys v roce 2017: Co nás patrně čeká a nemineObdobí kolem konce jednoho roku a začátku roku nového je vždy jednak časem bilancování, jednak časem pohledů do budoucna. A nejinak tomu bude - již tradičně - i na našich stránkách. I když my se zaměříme především na budoucnost. Pojďme se společně podívat, co se v našem ekonomickém prostředí bude v příštím roce dít.

V našich redakčních příspěvcích se tentokrát soustředíme na tři hlavní témata. Zajímalo nás, jaké zásadní změny nás čekají v podnikatelském prostředí, jaká je obecná ekonomická situace - a nálada - v naší zemi na přelomu roku a jak by se na vývoji byznysu mohly podepsat nové technologie. Věříme, že zde najdete inspiraci i pro svůj byznys.

Business v roce 2017: EET, růst úroků, uvolnění koruny


Vše nasvědčuje tomu, že rok 2017 bude na byznysové události velmi bohatý. V České republice nás po prosincovém (2016) rozjezdu EET čeká skutečně ostrý provoz elektronické evidence tržeb, zásadní změny v oblasti hypoték, pravděpodobně i uvolnění kursu koruny. Pojďme se společně podívat na podrobnosti.


Analytici: Jak dobře připravit svůj byznys na budoucnost


Není zřejmě třeba diskutovat o tom, že moderní technologie výrazně mění tvář dnešního byznysu. Většina firem je dnes již schopná komunikovat se svými zákazníky elektronicky, mnohé i prostřednictvím vlastních mobilních aplikací. Firemní procesy jsou podporovány moderními informačními systémy, stejně jako rozhodování zaměstnanců. Jaké nové technologické trendy ale můžeme očekávat v nejbližších letech a jak se na ně připravit?


S jakou ekonomickou náladou vstoupíme do roku 2017


Česká ekonomika podle údajů Ministerstva financí ČR nadále dynamicky roste. Ve 2. čtvrtletí 2016 dosáhl růst reálného HDP 3,6 % meziročně a 0,9 % mezičtvrtletně (po sezónním očištění). Celková důvěra v domácí ekonomiku se zvyšuje, domácnosti utrácejí stále více. Jaký vývoj ekonomiky - a ekonomické nálady - můžeme čekat v příštích měsících?


Klíč k bezpečí: spolehlivá autentizace


foto: partner

Nárůst počtu bezpečnostních incidentů vede bezpečnostní manažery k posilování zabezpečení systémů a dat. Jedním ze zásadních požadavků je, aby se k systémům a datům nedostal nikdo nepovolaný. Klíčem ke splnění tohoto požadavku je autentizace a není divu, že zájem o autentizační řešení rychle roste.


Nástupci legendárního Home Cinema projektoru


Optoma HD27

Rostoucí obliba projektoru ve Full HD rozlišení je v ČR markantní. Od roku 2013 se jejich prodej téměř ztrojnásobil a Full HD pomalu vytlačuje WXGA a XGA rozlišení. Zvýšená poptávka je dána především příznivým poklesem cen a využitelností projektorů pro multimediální účely.(5. 12. 2016 | redakce2)

Facebook Twitter
Partneři speciálu:


Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<

Nepřehlédněte nové odborné speciály

Reality v ČR, Zabezpečení dat, Formuláře - podnikáníČlánky čtenářů

Autobusové nádraží Zličín – kde je c...


Můžete jet soukromě, nebo třeba služebně, každopádně když cestujete z Prahy na západ, jihozápad nebo severozápad, pojedete možná z autobusového nádraží Zličín. Pokud...

Jak vypnout zprávy webů v prohlížeči


Rozmohl se nám tady takový nešvar - lecjaký zpravodajský web teď v prohlížeči stále dokola otravuje s tím, abyste si zapnuli jeho zprávy do prohlížeče. A vy musíte s...

Komentáře čtenářů

Přiruční zavazadla Ryanair
Už dříve vznikla u nás diskuse na Facebooku, jaký je rozdíl v politice kabinových zavazadel Wizz Air a R...>>
Děkuji
To byl nepříjemný překlep, opraveno. V obou případech jde o předpověď do roku 2020. Děkujeme za upozorně...>>
Konkrétněji, prosím
My ale nikde nepíšeme, že jinde se to neděje. Pokud máte informace o konkrétních větších výpadcích, ocen...>>

©2013-2019 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(2904)