APEK: Bezplatné semináře na téma elektronické komerceNovou sezónu bezplatných seminářů zahájila Asociace pro elektronickou komerci, APEK. Konají se několikrát do roka a postupně pokrývají témata, které se členům nejvíce hodí. Ať už praktická, zaměřená na dovednosti spojené s obchodování na internetu, nebo teoretická či vizionářská. Semináře jsou určeny pro členy asociace.

První letošní akcí byl podle zástupců APEK workshop na téma “Poznej svého zákazníka - analýza klíčových slov”, který se zaměřil hlavně na maximálně praktický přístup i vyzkoušení si dovedností pod dohledem a s pomocí přednášejícího, Pavla Ungra. Tato akce se uskutečnila na samém konci ledna, stejně jako druhý ze seminářů na téma “Jak zpracovat analýzu klíčových slov a návrh struktury webu” - lektorem byl Martin Matějka, zkušený konzultant internetového marketingu.

"Jsme rádi, že na první letošní workshop dorazil plný sál našich členů. Dnešní workshop byl zaměřen na praxi a věřím, že účastníci byli opravdu spokojení," řekl výkonný ředitel Asociace pro elektronickou komerci Jan Vetyška. "Již v tuto chvíli je naplánováno více než deset seminářů a je možné, že přidáme ještě další,” dodal.

Plánovaná školení a semináře o obchodování na internetu

Jak už bylo zmíněno, odborné semináře a akce pořádá APEK pro své členy zdarma. V nejbližší době jsou v plánu ještě tyto akce:

12. 2. 2014 - Off-page SEO, tedy optimalizace pro vyhledávače realizovaná mimo vlastní webové stránky

18. 2. 2014 - Právní seminář - Nový občanský zákoník v praxi

27. 2. 2014 - Maximalizace výkonu reklamy ve vyhledávání

Další bezplatná školení, semináře a workshopy zaměřené na témata související s podnikáním na internetu, budou bezpochyby postupně přibývyt.

Pokud se zajímáte spíše o informační technologie, pak si nenechte ujít odborné IT konference BusinessIT; více o nich zde.


(8. 2. 2014 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<

Nepřehlédněte nové odborné speciály

Reality v ČR, Zabezpečení dat, Formuláře - podnikáníČlánky čtenářů

Autobusové nádraží Zličín – kde je c...


Můžete jet soukromě, nebo třeba služebně, každopádně když cestujete z Prahy na západ, jihozápad nebo severozápad, pojedete možná z autobusového nádraží Zličín. Pokud...

Jak vypnout zprávy webů v prohlížeči


Rozmohl se nám tady takový nešvar - lecjaký zpravodajský web teď v prohlížeči stále dokola otravuje s tím, abyste si zapnuli jeho zprávy do prohlížeče. A vy musíte s...

Komentáře čtenářů

Přiruční zavazadla Ryanair
Už dříve vznikla u nás diskuse na Facebooku, jaký je rozdíl v politice kabinových zavazadel Wizz Air a R...>>
Děkuji
To byl nepříjemný překlep, opraveno. V obou případech jde o předpověď do roku 2020. Děkujeme za upozorně...>>
Konkrétněji, prosím
My ale nikde nepíšeme, že jinde se to neděje. Pokud máte informace o konkrétních větších výpadcích, ocen...>>

©2013-2019 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(715)