e-GRAFIK.cz | Neomezené grafické práce za měsíční paušálNový StartUp e-GRAFIK.cz nabízí revoluční grafické služby pro firmy i jednotlivce. "Vytvoříme veškeré grafické podklady pro Váš podnik a marketing. Můžete nám poslat až neomezeně zadání a zažádat o neomezeně revizí. To vše za jednotnou měsíční splátku."

e-GRAFIK.cz je tým profesionálních grafiků, které máte kdykoliv při ruce!

Nově nabízená služba Neomezených grafických prací přináší firmám, agenturám či jednotlivcům pravidelnou tvorbu grafických materiálů pro své webové a marketingové aktivity.

Službu využíjí například firmy aktivní na sociálních sítích, které několikrát do měsíce potřebují grafiku ke svým příspěvkům, reklamní bannery, grafiku pro e-mailing a další drobné grafické práce.

Jak to funguje?

Narozdíl od běžných reklamních agentur, tým grafiků z e-GRAFIK.cz je připraven plnit přesně tolik grafických zadání, kolik jen potřebujete. A to za jednotnou měsíční sazbu.

Komunikace vždy probíhá e-mailem. Odešlete nám zadání a do 1-3 dnů (dle tarifu) máte výslednou grafiku hotovou. Neztrácíme čas domlouváním termínů a naceňováním. S námi máte jasné termíny, jednotnou cenu a neomezeně zadání.

Zde si prohlédněte ukázky našich prací: http://www.e-grafik.cz/ukazky-grafiky.html

Naši klienti.

Mezi naše významné klienty patří například: realitní kanceláře RE/MAX, kosmetické poradkyně Mary Kay a další české i zahraniční společnosti. Děláme grafiku, která má smysl. A chceme jí nabídnout i Vám prostřednictvím nové služby Neomezených grafických prací.

 

Banner Glassluk

Vizitky Glassluk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I takto může vypadat Váš reklamní banner. Pro firmu Glassluk jsme již vytvořili návrhy vizitek, bannerů a reklamních letáčků. Na dalších zadáních pečlivě pracujeme. To vše za jednotnou měsíční splátku.

Kdo jsme?

Jsme parta lidí, kteří milují grafiku. Každý z nás je profesionálem ve svém oboru. Přišli jsme s nápadem vytvořit službu, která firmám zrychlí, zjednoduší a zefektivní proces tvorby každodenních grafických podkladů. A chceme tímto pomoci každému, kdo hledá spolehlivý tým grafiků pro dlouhodobou spolupráci.

Více informací najdete na našem webu www.e-grafik.cz


(2. 8. 2016 | egrafikcz)


Autorem tohoto textu není redakce těchto webových stránek, ale jeden ze čtenářů/ek: egrafikcz (kliknutím na jeho/její jméno přejdete na jeho/její domovskou stránku). Chcete-li si zde také vést deník nebo sem psát články, zaregistrujte se/přihlašte se na této stránce.

Další články tohoto čtenáře: všechny jeho/její články
Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<

Nepřehlédněte nové odborné speciály

Reality v ČR, Zabezpečení dat, Formuláře - podnikáníČlánky čtenářů

Autobusové nádraží Zličín – kde je c...


Můžete jet soukromě, nebo třeba služebně, každopádně když cestujete z Prahy na západ, jihozápad nebo severozápad, pojedete možná z autobusového nádraží Zličín. Pokud...

Jak vypnout zprávy webů v prohlížeči


Rozmohl se nám tady takový nešvar - lecjaký zpravodajský web teď v prohlížeči stále dokola otravuje s tím, abyste si zapnuli jeho zprávy do prohlížeče. A vy musíte s...

Komentáře čtenářů

Přiruční zavazadla Ryanair
Už dříve vznikla u nás diskuse na Facebooku, jaký je rozdíl v politice kabinových zavazadel Wizz Air a R...>>
Děkuji
To byl nepříjemný překlep, opraveno. V obou případech jde o předpověď do roku 2020. Děkujeme za upozorně...>>
Konkrétněji, prosím
My ale nikde nepíšeme, že jinde se to neděje. Pokud máte informace o konkrétních větších výpadcích, ocen...>>

Další články tohoto čtenáře

všechny jeho/její články

©2013-2019 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(2656)